نمایش پست تنها
قدیمی 11-27-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سپاسي 2- راه اهن 1؛ انتقام مهابادي از راه آهن و انصاري فرد

سايت گل-هفته هفدهم ليگ برتر، جمعه 6 اذر 88، حافظيه شيراز

داور: البرز حاجي پور

کارت زرد: صادق کرمي، محمدرضا امين صنايعي(سپاسي) ميلاد زنيدپور، فريد عابدي(راه آهن)

کارت قرمز: محمد ايرانپوريان(سپاسي) دقيقه 48

تماشاگر: 1000 نفر

سپاسي: محمدرضا امين صنايعي، مصطفي صبري، ميرهاني هاشمي، ميثم اميري، محمد ايرانپوريان، صادق کرمي، سيامک کوهنورد(83- بهنام افشه)، علي ممبيني، مهرداد کريميان(75- محمدرضا پورمحمد)، شهرام گودرزي، امين متوسل زاده(90- مهدي نظري)

راه اهن: فرشيد کريمي، مجيد باجلان، ابراهيم کريمي، عليرضا نورمحمدي، محسن ميرابي(58- محمد زينو)، محسن زاهدي، حسين پاشايي، محمود آمنه، ميلاد زنيدپور، کمال کاميابي نيا، فريد عابدي

نگاه کلي

اين بازي براي داود مهابادي يک بازي خاص بود و انگيزه هاي زيادي براي پيروزي در اين ديدار داشت. مهابادي فصل گذشته در همين روزها توسط انصاري فرد از راه اهن اخراج شد و حالا پس از يک سال فرصت مناسبي براي انتقام از اين تيم بود. سپاسي عليرغم اينکه نيمه دوم را 10 نفره بازي کرد، اما به خوبي توانست از پس اداره بازي برآيد و با سه امتيازي که کسب کرد، دوباره به جمع مدعيان قهرماني پيوست.

شرح گل ها

1- صفر(دقيقه 4): مهرداد کريميان در اولين بازي خود براي سپاسي در داخل محوطه جريمه پاسي را براي متوسل زاده فرستاد و ضربه اين بازيکن در گوشه دروازه راه اهن قرار گرفت.

1-1(دقيقه 20): يک ضربه خطا در پشت محوطه جريمه سپاسي اتفاق افتاد که فريد عابدي با پاس کوتاه زنيدپور را صاحب توپ کرد و شوت اين بازيکن گل تساوي راه اهن را رقم زد.

2-1( دقيقه 42): شهرام گودرزي در داخل محوطه جريمه پا به توپ شد و پس از دريبل ميرابي با ضربه اي دقيق براي بار دوم دروازه راه اهن را باز کرد.

بهترين بازيکن : شهرام گودرزي مهاجم ريز نقش و تکنيکي تيم سپاسي دوباره در اين بازي درخشان ظاهر شد و با حرکات تکنيکي خود بارها روي دروازه راه اهن خطر ساز شد. گل پيروزي بخش سپاسي در اين بازي را هم گودرزي به ثمر رساند.

اتفاق ويژه: با آغاز بازي بارش باران هم در شيراز شروع شد و 20 دقيقه اول بازي زير بارش شديد باران پاييزي و در زمين لغزنده برگزار شد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید