نمایش پست تنها
قدیمی 08-03-2010
Elnaz_MJ آواتار ها
Elnaz_MJ Elnaz_MJ آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 5

3 سپاس در 3 نوشته ایشان در یکماه اخیر

- با در نظر گرفتن مقیاس عظیم مشکلاتی که جهان امروز داره ، مسائلی از قبیل قحطی ، جنگ و غیره ، آیا شما واقعاً فکر میکنید میشه برای کمک به دنیا کاری رو انجام داد ؟

من ممکنه نتونم همه مشکلات دنیا رو در طول عمرم حل کنم اما بالاخره یه نفر باید از یه جا شروع کنه . من حقیقتاً ایمان دارم که با کمک و همیاری مردم متعهد از تمام ملیتها ، ما میتونیم ماموریتمون یعنی التیام دادن دنیا رو به سرانجام برسونیم . ما باید صبور باشیم و با هم به صورت کامل در این راه مشارکت داشته باشیم .

- خود شما به شخصه تا چه اندازه در این پروژه درگیر هستید ؟

من کاملاً مسائل زیر بنایی رو تحت نظارت عمیق و دقیق دارم . من این مسئولیت ( التیام دادن دنیا ) رو مهمترین ماموریت خودم بر روی زمین میبینم و تا روزیکه زنده هستم هر آنچه در توانم باشه برای تحقق این خواسته انجام خواهم داد .

- HTW به صورت رسمی از چه زمانی کار خودش رو آغاز میکنه ؟

30 سپتامبر 1992 در بخارست رومانی

- آیا HTW یک سازمان پر خرج و مخارج خواهد بود ؟

نه ، ما برای مقاصد عمومی امتیازی قائل نشده و پولی خرج نخواهیم کرد . در این سازمان تنها بر روی برنامه ها و پروژه های خاصی که به صورت واضح تعریف شده و یک مقصود معین دارند سرمایه گذاری خواهد شد .

- مرکز اولیه فعالیت HTW در کجا خواهد بود ؟

ابتدای کار در لس آنجلس و لندن اما دفتر مرکزی HTW بسته به نیاز در کشورهای دیگر نیز تاسیس خواهد شد .

- وضعیت حقوقی و قانونی HTW به چه صورتی هستش ؟

شعبه امریکایی HTW ، یک سازمان خیریه 100% غیرانتفاعیه اما شعبه انگلیسی اون یک سازمان خیریه هستش که توسط تعداد محدودی ضامن حقوقی داره ضمانت میشه .

- HTW در چند کشور دنیا به ارائه خدمات خواهد پرداخت ؟

هدف نهایی من اینه که این سازمان در تمام کشورهای جهان شعبه داشته باشه .

- حامیان و متولیان اصلی این طرح چه کسانی هستند ؟

جدا از خودم ، هیات کارگزاران شامل D. Chopra ، Barbara Davis ، Bertram Fields ، Guni Mohan Murjani ، Andrew Phillips و Richard Sherman میشوند . البته هدف ما اینه که این هیات رو در آینده خیلی نزدیک توسعه بدیم .

- چه کسانی این هیات رو هدایت و کارشناسی میکنند ؟

ما تصمیم داریم 2 مدل اصلی از تیم مشورتی برای هیاتمون داشته باشیم :
گروه اول کودکانی در محدوده سنی 8 تا 16 سال که ما رو در تشخیص و حل برخی از مشکلات دنیا یاری خواهند رساند . در حالت دوم ، HTW از نصایح متخصصین کارآزموده در برخی زمینه های کاری خاص چون مسائل پزشکی ، زیست محیطی ، آموزشی و غیره بهره خواهد گرفت . تمام این کارها به منظور ارزیابی و آنالیز منابع مالی مورد نیاز و پیشبرد و توسعه پروژه های کاری ، صورت می پذیرد .

- آیا ممکنه شعبه های مختلف HTW در کشورهای گوناگون از اشخاص مشترکی به عنوان اعضای هیات راهبری استفاده کنه ؟

اصولاً باید کشورهای مختلف اعضای هیاتی متمایزی هم داشته باشند اما خوب برخی نفرات هم ممکنه مشترک باشن که این افراد معمولاً به منظور تسهیل همکاریهای بین المللی در هیاتها حضور دارند .

- آیا HTW یک هیات مدیره کلی هم خواهد داشت ؟

آره ولی خیلی محدود .

- آیا HTW سازمانی برای فعالیت نفرات داوطلب هستش یا اینکه کار کردن توش به صورت استخدامی همراه با دستمزده ؟

ترکیبی از هر دو گروه توش فعالیت میکنند و ما تا همین لحظه کلی درخواستهای دیگه هم برای انجام فعالیتهای داوطلبانه در داخل این سازمان داشته ایم .

- فکر میکنید چه زمانی رو برای توزیع پول و منابع مالی مورد نیاز برای آغاز فعالیتهای سازمان اختصاص خواهید داد ؟

حتی تا پیش از افتتاح رسمی سازمان نیز HTW حتی از همین حالا اقدام به توزیع پول و سرمایه در پروژه های گوناگون نموده است . ما تا کنون با کمک همین منابع مالی ، یک کمیته پزشکی متخصص شامل 12 پزشک و جراح با تخصص بسیار بالا آماده نموده و به علاوه یک زمین بازی برای پرورشگاهی واقع در رومانی که به شدت از کمبود بودجه و امکانات تفریحی برای بچه ها رنج میبرد ساخته ایم .

- HTW چگونه نتایج پیشبرد اهدافش را گزارش خواهد داد ؟

HTW گزارشهای مخصوصی رو در زمانهای معین تهیه خواهد کرد و در اونها به اعلام نتایج پروژه های خاتمه یافته و در حال اجرا خواهد پرداخت . هدف نهایی ما اینه که در کنار یکدیگر سرود HTW رو تبدیل به سرود رسمی کره زمین نماییم .

- شما چقدر از این سازمان درآمد خواهید داشت ؟

هیچی ! من تا اینجای عمرم رو صرف خدمت در این راه با ارزش کرده و بقیه عمرم رو نیز در این مسیر سپری خواهم نمود .

- من متوجه نمیشم ! آخه چطوری ممکنه فردی از چنین صنعتی *** بیرون بیاد اما تا به این اندازه آرمانگرا و نیکوکار باشه ؟؟!!

*منظور مصاحبه گر ، صنعت موسیقیست . وی در توصیف این صنعت از واژه ای استفاده نمیکنه اما تنها خدا میدونه تو ذهنش چه واژه هایی را به کار برده !!!

بله ، من هم یک موزیسین هستم اما در عین حال یه آدم خیلی دلرحم و مهربونم . انسانی که به خیلی مسائل فراموش شده اهمیت میده . من مقدار زیادی از وقت و پولم رو در طول زندگیم به افراد محتاج اختصاص داده ام و HTW ، عصاره و نتیجه نهایی اونه . من امروز امیدوارم که هر شخص دلسوز و نگران نسبت به این مسائل در سراسر کره زمین در حد خودش کمکی کنه تا HTW بتونه ماموریت خودش رو به سرانجام برسونه .

- چرا شما تا به این اندازه به کودکان علاقمند هستید ؟

من باور دارم که برای درمان دردهای دنیا و خلق زمینی مملو از آرامش و عشق و صلح و دوستی ، لازمه که صدایی بی طرفانه و عادلانه برای کودکانمون باشیم . HTW به تحقق این خواسته کمک میکنه .

ادامه دارد
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید