نمایش پست تنها
قدیمی 11-13-2010
fada آواتار ها
fada fada آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 1

3 سپاس در 3 نوشته ایشان در یکماه اخیر

و اما کارشناس تربیت بدنی:

بچه های خوب ببینید این طوری نمیشه رژیم گرفت ، این کار نیاز داره به چندتا نکته که قبل از شروع باید به اونا توجه کنید اول اینکه رژیم باید زیر نظر متخصص باش (همون دکتر تغذیه) اگر تو سن رشد هستید و احساس میکنید اضافه وزن دارید و میخاید رژیم بگیرید اگه من جای مامان و باباتون بودم یکی نثارتون میکردم.

نه بی شوخی رژیم لاغری تو این سن مضرترین کار مگر اینکه این اضافه وزن از طرف پزشک گفته شده باشه که مسلما خود اون پزشک رژیمشم میده اما تو این سن برای اینکه هیکلتونو مناسب کنید بهترین راه ورزشه برای بزرگتراهم مخصوصا خانم ها باید انواع مریضیهارو گوش زد کنم مثل پوکی استخوان که بعضی از این رژیمای غلط باعثشن اما نکته بعدی برای پدر و مادراس که من درباره اقوام خود کشی هم بکنم به حرفم گوش نمیدن.

فرزندانتونو از همون کودکی ورزشکار بار بیارید

نه ورزشی که خودتون میکنید یه ورزش حرفه ای مثل ژیمناستیک البته این برای کودکان 4-12سال خوبه برای اونایم که توسن رشد و بلوغن راهو باز بذارید تا خودشون انتخاب کنن اما ورزش در این سنینالزامیستو رژم سم تشریف داره.

حالا هی من بگم شما توجه نکنید و برای بزرگترا بازم میگم مخصوصا خانمها اگر واقعا اضافه وزن مثلا اضافه وزن های 5 کیلو به بالا دارن به پزشک مراجعه کنند و اگر این اضافه وزن زیر 5 کیلو هست که با ورزش کاملا حله و اما نکته بعدی نحوه ی غذا خوردنه که باید بگم خیلیا رعایت نمیکنن ،تند غذا نخورید!!!!!

آروم غذا خوردن باعث میشه تا هم از غذا خوردن لذت ببرید هم طعم غذارو بهتر بچشید وهم اینکه این (هم) مهمه : زمان بین خوردن غذا و احساس سیری میگن 10-15 دقیقست وقتی ما غذارو آروم میخوریم مثلا یه کفگیر برنج ما به جای اینکه تو 5دقیقه خورده بشه و بازهم احساس گرسنگی بکنیم و بازهم طلب غذا همون مقدار کم غذارو در 10 دقیق میخوریم و احساس سیری میکنیم بنابرین به طور ناخواسته که البته از این به بعد این کار به طور خواسته میشه وزن آروم آروم کم میشه.

اما لازمه بگم درست غذا خوردن هم برای چاقی و هم لاغری مهمترین بخشه که باید انجام بشه و بعد هم ورزش و همه ی اینها به صبر نیاز دارن رژیمای یه هفته دو هفته ای باعث مریضی میشه

ویرایش توسط shokofe : 11-13-2010 در ساعت 09:58 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید