نمایش پست تنها
قدیمی 03-18-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

من تو سال 91 پروسه لیسانسم به پایان رسید و بسیار از این بابت خوشحالم قبل از گرونی ها یک گوشی لمسی خوب برای خودم خریدم و همچنین یک لپ تاپ خوب ، باور نمیکنید ، من 2 تا آرزو داشتم یکی این که صاحب لپ تاپ بشم و دیگری این که توی هر شغلی و گرایشی اعم از آکادمیک و یا غیر آکادمیک تبدیل بشم به یکی از بهترینهای ایران
شاید بهترین قطعه ساز ایران ، بهترین نمایندگی ، بهترین صادر کننده ، بهترین مهندس در حدی که با شغلم زندیگ کنم ، کارم بشه زندگیم و زندگیم بشه کارم .....
در حد مرگ انگیزه دارم برای مطرح شدن تا هم خودم سربلند بشم و هم خانواده خودم رو سربلند کنم ، تا وقتی پدرم بهم نگاه میکنه ، احساس افتخار کنه که من پسرشم . تا روسفید کنم خانواده خودم رو ، تا بهشون ثابت کنم من پسر خلفی هستم
البته تا الان همین یک آرزو رو دارم شاید به لیست آرزوهام آرزوهای جدید هم اضافه بشه ، واقعاً دوست دارم آدم بزرگی بشم ، دوست دارم کارهای بزرگ انجام بدم
دوست دارم کسی بشم که این مملکت به داشتنش افتخار کنه
بهترینِ بهترینها بشم ، و سال 91 ، سال 91 برای من سال خوبی بود خیلی تجربه کسب کردم ، میگن مرد مثل مجسمه تراشیده میشه تا در نهایت اون شکل نهایی رو به خودش بگیره من واقعاً هم خودم یک سال بزرگ شدم و هم فهم شعورم یکسال بزرگ شد این رو حس میکنم ، و تلاش میکنم ، چون امسال به موفقیت هایی دست پیدا کردم که جز لطف خدا هیچ چیز دیگه ای رو نمیتونم عاملش بدونم ! میدونم خدا هم همین رو از من میخواد تا تلاشم رو 10 برابر کنم یا 100 برابر تا به چیزی که میخوام برسم تا این عطشم یک مقداری دفع بشه ، باور کنید این حرص نیست ، این هوس نیست این عزت نفس هست که آدم رو وادار میکنه برای بزرگ شدن برای بهتر شدن تلاش کنه
خیلی هم تلاش کنه ، امیدوارم خدا من رو در مسیری قرار بده که به بهترین نحو به آرزوی خودم برسم ، برای شما هم مثل خودم قبل از همه چی بزرگی رو آرزو دارم
از خدا میخوام به شما عزتی بده ، که دیگران به بزرگی شما احترام بزارند و جایگاهی بده بسیار بالاتر از جایگاهی که همین الان دارید مثل خودم برای شما از خدا میخوام پیروزی و نصرت الهی در حل مشکلات نصیب شما کنه ، از خدا میخوام ، تو همین فروم و برای اعضای همین فروم سد شکنی اتفاق بیفته مرزهای زندگیشون جابه جا و دامنه توانایی هاشون 100 برابر بشه ، بهترین دانشگاه ها ، بهترین بنگاه ها بهترین در همه چیز رو نصیب شما کنه

من عاشق این آیه قرآن هستم "نصر من الله و فتح القریب " این آیه درست هست که برای جنگ و جهاد است ، اما جنگ و جهاد فقط بیرونی نیست درونی هم هست که اسلام خودش گفته جهاد اکبر ، خدا شما رو در جهاد اکبر موفق کنه که پیروزی با خداوند متعال هست

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط دانه کولانه : 03-23-2013 در ساعت 11:49 PM
5 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید