نمایش پست تنها
قدیمی 11-09-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ویـنـدوز 7 مـحـبـوب تـر از هـری پـاتـر!

بر اساس گزارش جديد منتشر شده، ميزان پيش‌فروش سيستم‌عامل جديد مايکروسافت موسوم به ويندوز 7 در بريتانيا از فروش "هري پاتر"(Harry Potter) در فروشگاه اينترنتي آمازون بيشتر است.

طبق گزارش منتشر شده در مرکز خبري TG Daily، يک روز پيش از ورود ويندوز 7 به بازار شعبه فروشگاه اينترنتي آمازون در بريتانيا اعلام کرد که اين سيستم‌عامل پرفروش‌ترين کالا در بخش محصولات پيش‌فروش شده اين سايت محسوب مي‌شود.

پيش‌فروش ويندوز 7 در بريتانيا از 15 ژوئيه آغاز شد و از همين تاريخ، فروشگاه اينترنتي آمازون پيش‌فروش اين محصول را آغاز کرد. اين سيستم‌عامل ظرف مدت کوتاهي برتري خود بر ويستا را نشان داد و توانست ظرف 8 ساعت ابتدايي، بيش از کل نسخه‌هاي پيش‌فروش شده ويستا در زمان خود، به فروش برسد.

تنها کالايي که طي سه ماه گذشته توانست يک بار از ويندوز 7 فروش بيشتري داشته باشد، رمان "دن براون"(Dan Brown) بوده است.

کارشناسان براي نشان دادن موفقيت جهاني ويندوز 7 پس از ورود به بازار، دلايلي متفاوتي را مطرح مي‌کنند. يکي از اين دلايل اين است که مايکروسافت قصد دارد اين سيستم‌عامل را با تخفيف‌هاي فراوان به کاربران بفروشد. در کشور آمريکا پيش‌خريد و ارتقا به نسخه Home Premium ويندوز 7 بين تاريخ 26 ژوئن تا 11 ژوئيه تنها با 50 دلار صورت پذيرفت و ارتقا به نسخه Professional اين سيستم‌عامل نيز 100 دلار قيمت‌گذاري شد. در بريتانيا نيز دو نسخه ياد شده از اين سيستم‌عامل بين 15 ژوئيه تا 14 آگوست به‌ترتيب با تخفيف 99/49 و 99/79 پوندي همراه بود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید