نمایش پست تنها
قدیمی 05-30-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

هفت ( جان دوو

ديويد ميلز (براد پيت) : ببين من ميگم كاري كه تو كردي كشتن آدمهاي بي گناهه..

جان دوو : بي گناه ؟ اين مسخره نيست ؟ يه آدم گنده...يه آدم چندش آور كه به سختي مي تونه سر پا وايسه.مردي كه اگه اونو تو خيابون ببيني به دوستات نشونش مي دي و اونا تو دست انداختنش همراهي ات ميكنن. آدمي كه اگه موقع غذا خوردن ببينيش ديگه نمي توني غذا تو تموم كني. بعد من اون وكيله رو انتخاب كردم و مي دونم كه هردو تون ته دلتون بخاطر اون كار از من متشكر هستين. اون مردي بود كه زندگيش رو وقف كرده بود تا با هر نفسي كه مي كشه دروغ بگه و از نگه داشتن آدمكشها و زور گير ها تو خيابون پول در بياره!
ديديد ميلز : آدمكشها ؟
جان دوو : و يه زن...
ديويد ميلز :آدمكشها .جان. كساني مثل تو.
جان دوو : (حرفش را قطع مي كند) يه زن كه اينقدر از درون زشته كه اگه بيرونش زيبا نباشه نمي تونه زندگي رو تحمل كنه. يه مواد فروش. در حقيقت يه مواد فروش همجنس باز! و اون هرزه بيماري پخش كن رو فراموش نكنيم! فقط توي دنياي به اين گ... تو مي توني سعيت رو بكني و بگي كه اين آدمها بي گناهن و سرتو بگيري بالا.ولي نكته همين جاست. ما هر گوشه خيابون يه گناه كبيره مي بينيم توي هر خونه و ازش چشم پوشي مي كنيم چون عادي شده. چون بديهيه. و ما صبح و ظهر وشب تحملش مي كنيم . خوب. ديگه نه. يه مثال ميزنم...كاري كه من كردم متعجبشون مي كنه و مطالعه مي شه و ازش پيروي ميشه.........براي هميشه.
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید