نمایش پست تنها
قدیمی 12-30-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مصاحبه عابدزاده با بي بي سي فارسي:دايي با ارتباطات پشت پرده سرمربي شد

مصاحبه عابدزاده با بي بي سي فارسي:دايي با ارتباطات پشت پرده سرمربي شد

او همانطور که سرمربی تیم ملی شد،هدایت تیم فوتبال پرسپولیس را برعهده گرفت، زلاتکو کرانچار مربی بسیار خوبی بود اما کاشانی و دایی به خاطر ارتباطات پشت پرده وی را از کار برکنار کردند تا او سرمربی پرسپولیس شود!

سايت گل - مربی دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه مصاحبه های جنجالی خود پس از این که در گفت و گو با خبرگزاری های داخلی مدعی شد افرادی غیر فوتبالی باعث کنار گذاشتن وی از کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس شدند در اقدامی عجیب در گفت و گو با تلویزیون بی بی سی فارسی ادعاهای خود را در این باره تکرار کرد.
احمدرضا عابدزاده مربی دورازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس پس از آن که از کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس کنار گذاشته شد، در مصاحبه هایی جداگانه با چند خبرگزاری ورزشی داخلی اعلام کرد ماجرای برکناری وی از تیم پرسپولیس به حسین رضا زاده سرپرست فدراسیون وزنه برداری مربوط می شود(!) وی در این باره مدعی شد افراد سیاسی در خصوص برکناری اش نقش مستقیمی ایفا کردند تا در کادر پرسپولیس نباشد!
عابدزاده که به شدت از موضوع برکناری اش از کادر فنی پرسپولیس رنج می برد شب گذشته در مصاحبه با تلویزیون بی بی سی فارسی مجددا سخنان خود را تکرار کرد، وی در این مصاحبه تلفنی به شدت از رئیس سازمان تربیت بدنی به دلیل انتصاب حبیب کاشانی در باشگاه پرسپولیس انتقاد کرد.
عابدزاده در ادامه این گفت و گوی تلفنی ضمن حمله مستقیم به علی دایی، سرمربی جدید پرسپولیس را به فعالیت های پشت پرده متهم کرد و در خصوص وی گفت:« او همانطور که سرمربی تیم ملی شد،هدایت تیم فوتبال پرسپولیس را برعهده گرفت، زلاتکو کرانچار مربی بسیار خوبی بود اما کاشانی و دایی به خاطر ارتباطات پشت پرده وی را از کار برکنار کردند تا او سرمربی پرسپولیس شود!
سخنان احمدرضا عابدزاده در حالی مطرح می شود که حسین رضازاده سرپرست فدراسیون وزنه برداری به شدت ادعای وی را رد می کند، با این حال مربی سابق دروازه بانان پرسپولیس همچنان بر گفته خود تاکید دارد که رضازاده باعث برکناری وی شده است!منابع خبری موثق از باشگاه پرسپولیس خبر می دهند که علی دایی در حین مذاکره با حبیب کاشانی برکناری احمدرضاعابدزاده را یکی از شروط اصلی خود برای حضور در پرسپولیس ذکر کرده و اعلام داشته به هیچ عنوان نمی تواند با وی در کادر فنی همکاری کند به همین دلیل سرپرست باشگاه پرسپولیس قید ادامه همکاری با عابدزاده را زد تا قرارداد دایی با باشگاه پرسپولیس منعقد شود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید