نمایش پست تنها
قدیمی 12-11-2011
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چه باید گفت من پرسپولیسی نیستم استقلالی هم نیستم
در حقیقت این اتفاقی برای پرسپولیس افتاد نتیجه و اثر تصمیم مهره هایی امثال رویانیان و استیلی نیست
فوتبال از موقع برد ایران در برابر استرلیا مسیرش عوض شد در ایران و بازی و جد و تلاش برای بهتر بودن و ذوق فوتبالی جاش رو به غرض ورزی و دعواهای بی فایده داد اینم یک کفه برد و باخته ! چند سال بعد نوبت استقلاله برای اینکه با افکار این مردم ، با اعصاب این مردم بازی بشه ! وگرنه مورچه چیه کله پاچش چی باشه !
نمونه مصداقش همین والیبال تا نوبت بازی ما با آمریکا شد رفتن اونجا اولدورم ، قلدرم کردن گفتن ولاسکو کیه بابا ؟ ما خودمون برنامه ریزی کردیم که این هم به گوش جناب آقای مربی رسید از طرف دیگه بازیکنان رو استرس دادن آقا آمریکا رو ببرینا کوتاه نیایین اگه ببرین اینطوری میشه اونطوری میشه ! و دیدیم که چه باخت مفتضحانه ای داشتیم !
باز خوشبحال والیبال که نبرد و به سرنوشت فوتبال دچار نشد !
اگه بعد برد استرلیا ملت نمیریختن بیرون شادی نمیکردن باز هم همین اتفاقها می افتاد؟ زیاد از باخت پرسپولیس ناراحت نباشید نوبت استقلال هم میرسه !
رویانیان کیه ؟ استیلی کجای کاره !؟
این ها باشگاه های دولتی هستند که نوشابه سربازن ! یا پولی که در اختیار میگیرن رو به جریان میندازن و از سودش بهره برده میشه که هم برای کادر و مربی و بازیکنان سود جمعی داره ! یا اینکه نه کلاً اصل پول ناپدید میشه ! بعد هم تازه باشگاه بدهکار میشه !
تمام این نماز نمیدونم شکر بعد از بازی اینا و ... این داستان ها همه خالی بندی هست
اینا اصلاً دربند این نیستن که شما به چی اعتقاد داری چیزی که دنبالش هستند شهرت هست فوتبال تا مشتری داره و تا مردم دوستش دارن سیاسیون دست از سرش برنمیدارن اگه فکر کنیم همچین اتفاقی می افته امید واهی داریم به خودمون میدیم !
برد و باخت برای ماست وگرنه بازیکنی که قراردادش رو بسته پولش رو میگیره هر چقدر هم که از مبلغ قرار دادش کسر باشه باز هم پوله !
این که بیایم بگیم چرا اینطوری هست خوب دیگه مشخصه ..........!
من پیشنهاد میکنم بازی های لیگ ایران رو تماشا نکنید چون ارزش تماشا کردن ندارن
استقلال هم همچین تحفه ای نیست که حالا شما بخواید از باخت به اون ناراحت باشید
اینها تازه دارن تکامل پیدا میکنن ! تازه دارن میفهمن فوتبال یعنی چی ! حالا حالا ها مونده تا درک شعورشون به برنامه ریزی بلند مدت برسه
پشت پرده و بالا و پایین پرده با هم فرق نداره الان دیگه اینقدر بیحیا شدن که جلو مردم هر کار دلشون میخواد میکنن
ساده بگم پرسپولیس و استقلال همه از یک منبع حمایت مالی میشن چه انتظاری دارید آخه شما >؟ اگه خصوصی بودن به فرد مربوط بود ولی این باشگاه ها خصوصی نیستن
اونا میگن ما پول میدیم پس دخالت هم میکنیم ! چرا خصوصیش نمیکنین ؟ چون مردم دوست دارن (محبوب شدن پیش مردم هدف اینها هست مگه غیر از اینه ؟)
حالا استیلی نه یکی دیگه فردوسی پور هم این وسط یه دکون برای خودش باز کرده مشکلی حل نشده تو فوتبال ! زنده باد وییرا که اومد فوتبال ما رو متحول کرد رفتیم 98 اسمی برای خودمون پیدا کردیم بعد همه چی به اسم مایلی کهن تموم شد !
من یه حرفهایی دارم که بزنم و فیلمهای دارم که تو اینترنت نیست ! که چه کسانی دقیقاً معماری برد و باخت پرسپولیس دستشون هست ! یه افرادی که اگه بگم خنده تون میگیره کوروش میگه اسم نبر حرف سیاسی هم نزن من
هم نه نکته دار صحبت میکنم و نه سیاسی
فقط یه راهنمایی الان تو فوتبال پول از کجا میاد ؟ پول باشگاه ها از کجا میاد ؟ فیلفه وجودی فوتبال باشگاهی تو مملکت ما چیه ؟ چرا یه دوره ، دوره شهرستانه و دور دیگه پایتخت ؟

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 12-11-2011 در ساعت 11:57 AM
6 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید