نمایش پست تنها
قدیمی 02-04-2013
مهرگان آواتار ها
مهرگان مهرگان آنلاین نیست.
مدیر تالار انگلیسی

سپاسها: : 3,750

4,670 سپاس در 1,282 نوشته ایشان در یکماه اخیر
مهرگان به Yahoo ارسال پیام

البته خاندایی درست میگی، مهم نیست کجا بری، مهم اینه که توی محیطش قرار بگیری ولی خب کیفیت کار کلاسهای زبان با هم فرق میکنه بنظرم. البته خب تا کسی از کارش مطمئن نباشه که نمیاد کلاس زبان راه بندازه! من خودم وقتی رفتم کلاس زبان، فقط نزدیک بودنش به خونه مون برام مهم بود! چیزایی میگفتن از بقیه کلاسا که بهترن و سابقه ی بیشتری دارن و فعالیت بیشتری از دانش آموزا میخوان و اینا... اما من از جایی که رفتم خیلی راضی بودم و هستم! علاقه خیلی مهمه.

کتابامم اینا بوده:

American Headway 1

American Headway 2

Interchange 3

FCE

آخری که کتاب خیلی جامعی بود و درواقع یه حالت جمع بندی داشت، کلی تمرین و اینا برای تقویت مهارت ها، اما از بین قبلیا که خوندم، FCE از همه ش خشک تر و بی روح تر و سخت تر بود، سطح نمرات معمولا تو این مرحله پایین بود، مال همه، اما گرامر کاملی داشت، ولی جذاب نبود، با این وجود دوسش داشتم چون از گرامر خوشم میومد! بعد ولی اینترچینج خیلی جذاب تر بود، موضوعاتش به روز تر وجالبتر بود وو خلاصه در کل خوب بود، رو گزامر تکیه نداشت اما خالی از نکات گرامری نبود، روی مکالمه و تلفظ کار میکرد و در کل خوب بود. هدوی ها کتابای قدیمین تقریبا، ما آخرین نسلی بودیم تو کلاس زبان که هدوی خوندیم! هدوی سه هم نخوندیم بجاش اینترچینج سه رو بهمون دادن. کتابایی بودن از نظر من جامع، عکس هم داشت ولی جالب نبود! بیشتر هم به گرامر تکیه داشت.

دیگه همینا!