نمایش پست تنها
قدیمی 12-03-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال ايران/ توقف استيل‌آذين در برابرپاس همدان

تيم فوتبال استيل آذين تهران با نتيجه مساوي 2 بر 2 مقابل ميهمان خود پاس همدان متوقف شد.

هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران از ساعت 14 امروز با برگزاري ديدار تيم‌هاي پاس همدان و استيل آذين تهران آغاز شد كه اين ديدار در نهايت با نتيجه مساوي 2 بر 2 به پايان رسيد.
در اين ديدار كه با حضور 1500 تماشاگر در ورزشگاه تختي تهران برگزار شد، ابتدا هادي اصغري در دقيقه 4 تيم پاس همدان را پيش انداخت و سپس در دقيقه 37 مجيد غلام‌نژاد از روي نقطه پنالتي دومين گل ميهمان را وارد دروازه حريف كرد تا نيمه اول با برتري 2 بر صفر به سود پاس به پايان برسد.
در دقيقه 53 نيمه دوم علي كريمي از روي نقطه پنالتي اولين گل استيل آذين را به ثمر رساند تا ميزبان براي ادامه بازي اميدوار شود. اين پايان كار نبود و در دقايق پاياني بازي و در دقيقه 88، لك چيرا مدافع استيل آذين گل تساوي را وارد دروازه پاس كرد تا استيل آذين از يك شكست خانگي نجات پيدا كند.
قضاوت اين ديدار به عهده رحيم مهرپيشه بود. وي در اين ديدار به هادي رمضاني، روزبه شاه‌عليدوست و اسلامي از پاس همدان و حسين كعبي و لك چيرا از استيل آذين كارت زرد نشان داد.
مهرپيشه همچنين در دقيقه 73 با كارت قرمز مستقيم صابر ميرقرباني مهاجم پاس همدان را از زمين مسابقه اخراج كرد.
استيل آذين با اين تساوي 28 امتيازي شد و تا رتبه سوم جدول رده‌بندي بالا آمد. پاس نيز 15 امتيازي شد و در رتبه شانزدهم باقي ماند
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید