نمایش پست تنها
قدیمی 12-04-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال ايران
ابومسلم 2- استقلال اهواز 0؛ ابومسلم روی دور برد

فرهاد کاظمی تغییراتی زیادی در به خصوص در خط میانی ابومسلم به وجود آورده بود. به همین دلیل ابومسلم بازی را خیلی بهتر از استقلال اهواز آغاز کرد. اما بعد از گل استقلال اهواز که چیزی برای از دست دادن نداشت جلو کشیده و در یک سوم آخر بازی به مراتب بهتر از ابومسلم ظاهر شد. ولی انسجام دفاعی ابومسلم راه را بر مهاجمان استقلال اهواز بست.

گل ها: دانش دوست (45) و ناصحی (71) برای ابومسلم
ورزشگاه ثامن ائمه مشهد تماشاچی 5 هزار نفر
داور: محمد حسین اسدی
اخطار: شاکری (ابومسلم) ماکسیمو (استقلال اهواز)
ابومسلم: مجید غلامی، مجتبی سرآسیابی (92 عبدالجبار مومونی) میثم حاجیان ، فرشاد بهادرانی، سعید خانی، رضا ناصحی، محمد رضا خرسندیان، ابراهیم لوینیان، مصطفی شهرکی (46 یونس شاکری)، داوود دانش دوست (52 محمد حسن رجب زاده)، داوود سیدعباسی
سرمربی: اصغر جانداری
استقلال اهواز: نادر غبیشاوی ، فرانک آتسو، جواد رزاقی، مهدی دغاغله (74 محمد فعال)، دیه گو ماکسیمو، هادی خنیفر، مصطفی بیژنی (54 اسماعیل شریفات)، رضا معقولی، امیر شریفی، حمیدرضا رجبی (78 جاسم صادقی)، محسن ارزانی
سرمربی: مجید باقری نیا
شرح گل ها:
1-0 (ابومسلم): دقیقه 48 سانتر کوتاه خرسندنیا از چپ با ضربه سر دانشدوست به گل اول تبدیل شد.
2-0 (ابومسلم): دقیقه 66 اینبار با سانتر بلند خرسندنیا با ضربه سر رضا ناصحی به گل دوم تبدیل شد.
اتفاق ویژه: این دومین پیروزی فرهاد کاظمی با ابومسلم بود که با تشویق هواداران مشهدی که به استادیوم بازگشته اند مواجه شد.
بهترین بازیکن: محمد رضا خرسندنیا با دو پاس گل بهترین بازیکن این میدان بود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید