نمایش پست تنها
قدیمی 12-07-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چند نکته جالب از جدول رده بندي ليگ برتر

سايت گل- جدول رده بندي ليگ برتر هر هفته با توجه به نتايج بدست امده تغيير پيدا مي کند و رتبه تيمها دستخوش تغييراتي در اين جدول مي شود. نگاهي به جدول رده بندي در 18 هفته گذشته نکات جالبي را آشکار مي سازد:

- رتبه اول جدول در 5 هفته اخير از ان سپاهان بوده است. استقلال و پيکان هر کدام 4 هفته و ذوب اهن نيز 3 هفته صدرنشيني را تجربه کرده اند. سپاسي و استيل اذين نيز يک بار صدرنشين بوده اند.

- ابومسلم رکوردار قعرنشيني در جدول است و 7 هفته در رتبه هجدهم بوده است. فولاد و پاس هر کدام 3 هفته و شاهين بوشهر و مس نيز دو هفته قعرنشيني را تجربه کرده اند. سايپا نيز در هفته اول هجدهم بود.

- پرسپوليس پرافتخارترين تيم تاريخ ليگ در اين فصل هيچگاه از رتبه چهارمي بالاتر نرفته است. سرخپوشان دو هفته چهارم بوده اند و پايين ترين رتبه انها نيز دهمي در هفته دوم بوده است.

- سپاهان صدرنشين فعلي ليگ برتر رتبه هاي پانزدهم و دوازدهمي را در هفته هاي اول و سوم تجربه کرده است.

- مس که فصل قبل سوم شد و سهميه اسيايي را گرفت در اين فصل از رتبه نهم بالاتر نيامده است. اين تيم دو هفته نيز در قعر جدول بود که در نوع خود جالب توجه است.

- ذوب اهن کمترين فراز و نشيب را در جدول داشته است. جايگاه اين تيم در 18 هفته گذشته بين رتبه هاي اول تا چهارم در نوسان بوده است.

- روند نزولي رتبه صباي قم در جدول همچنان ادامه دارد. اين تيم از رتبه پنجمي در هفته 11 به رتبه دوازدهمي در هفته 18 رسيده است.

- روند حرکتي استقلال در جدول رده بندي به شکل سينوسي است؛ بدين صورت که اين تيم ليگ را با رتبه ششمي شروع و در هفته دهم به صدر رسيده است. از هفته چهاردهم روند نزولي ابي ها شروع شده و اکنون به رتبه هفتم ختم شده است.

- از هفته هفتم تاکنون رتبه هاي 16 تا 18 که سقوط کننده به دسته يک هستند، بين تيمهاي پاس و فولاد و ابومسلم جابجا شده است.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید