نمایش پست تنها
قدیمی 02-17-2008
cinderella22 آواتار ها
cinderella22 cinderella22 آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

2 سپاس در 2 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض دانلود آنتی ویروس کاسپر اسکای ، آخرین ورژن آنتی ویروس کاسپر اسکای ، آنتی ویروس Kaspersky ، جدیدترین نسخه آنتی ویروس Kaspersky

دانلود آنتی ویروس کاسپر اسکای ، آخرین ورژن آنتی ویروس کاسپر اسکای ، آنتی ویروس Kaspersky ، جدیدترین نسخه آنتی ویروس Kaspersky

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.120
رجيستر شده و قابل آپديت!

خونه دار! بچه دار! زنبيل رو بردار و بيار! آتيش زدم به مالم!
خيلي از شما دوستان با آنتي وبروس Kaspersky اشنا هستيد. انصافا آنتي ويروس بسيار خوبي است و من شخصا بعد از امتحان بسياري از آنتي ويروسها، اين نرم افزار را انتخاب و مدتهاست از آن استفاده مي کنم.
فقط مشکلي که اخيرا پيش اومده بود، Key هايي که در اينرتنت بود همگي در ليست سياه قرار گرفته بود و باعث شده بود اين آنتي ويروس هنگام آپديت غير فعال گردد.
و اما بعد از تلاشهاي فراوان بالاخره تونستم Key مناسبي که فعال باشد را پيدا کنم، با نصب اين Key ، آنتي ويروس Kaspersky بدون مشکل کار مي کند و مي توانيد براحتي از طرسيق اينترنت آپديت نيز نمائيد.
نسخه Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.120 اين آنتي ويروس به همراه Key فعال را مي توانيد از طريق لينک زير دانلود کنيد.
راستي اگر شما دوست عزيز تا حالا از اين آنتي ويروس استفاده نکرده ايد، غفلت نکنيد که موجب پشيماني است!

لينک دانلود
(حجم فايل حدود 21 مگابايت مي باشد و کرک برنامه در داخل فايل زيپ قرار دارد)
رمز فايل: ندارد
لينکهاي دانلود غيرمستقيم و از سايت رپيدشر مي باشد. براي آشنايي با نحوه دانلود از سايت رپيدشر (Rapidshare) اينجا را کليک کنيد

منبع:مجله هفتگی مارشال مدرن

Links checked on 28/01/09 by link checker bot

دانلود آنتی ویروس کاسپر اسکای ، آخرین ورژن آنتی ویروس کاسپر اسکای ، آنتی ویروس Kaspersky ، جدیدترین نسخه آنتی ویروس Kaspersky

ویرایش توسط مهدی : 05-25-2012 در ساعت 04:25 PM دلیل: اصلاح کلی عنوان
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید