نمایش پست تنها
قدیمی 11-27-2015
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض داستان

خوب سلام یک پست جدید .... با توجه به این که مشغول هستم ولی اینجا رو فراموش نکردم ... من برای اولین کتاب دوباره یک مجموعه داستان آسیموف با جرح و تعدیل خودم میزارم ! چرا جرح و تعدیل ؟ به خاطر این که اکثر داستان آسیموف علمی تخیلی هست مثلاً تو سال 2074 یا 2565 داره اتفاق می افته که مثلاً بشر منظومه شمسی رو فتح کرده و اینها ببینید اینها جذاب بود اون زمان ، چون زمان اونها هنوز ای تی ساخته نشده بود هنوز جنگ ستارگان به بلوغ نرسیده بود هنوز پیشتازان فضا اونطور که باید محبوب نشده بود . در واقع نوشته های آسیموف و سی کلارک و یکی دیگه باعث شد این جو علمی تخیلی ایجاد بشه و این میل در مجموعه هالیوود مخصوصاً ایجاد برای تولید مجموعه های فضایی ، حالا فیلم و سریال برای همین ما اشتباع شدیم از این تز ها و تئوری و اسم های ساختگی و و ابداعات خیالی .....
من اون قسمتی از نوشته های آسیموف رو میزارم که هنوز گرد زمان و حتی در این عصر تکنولوژی هم از تازگی اون کم نکرده و هنوز از بسیاری از نوشته پوک و تهی جادو جنبلی و الکی و پلکی بهتر هست چون یک جوریه نمیدونم از من بیشتر نخواید توضیح بدم اونجوریه باید مطالعه کنید با مطالعه این آثار آسیموف شما متوجه میشید یک مرد با معلومات بدون در اختیار داشتن ناشر خوب یا داشتن روابط قوی
صرفه با تکیه به قریحه و ذوق مثال زدنی خودش به چنان جایگاهی میرسه و چنان دستگاه تایپ کاغذ رو مینوازه که من وقتی ترجمه نوشته آسیموف که متعلق به 1970 و 1960 رو میخونم باز هم برای میدرخشه .... این نوشته ها فوق العاده هست .
نام نوشته ای که میخوام بزارم جاذبه و جادو هستم من 2 تا داستان علمی تخیلی که در انتهاش بود رو حذف کردم که مجموعاً تبدیل شد به 140 صفحه که بسیار جالب هست باید حتماً مطالعه کنید .

اما کتاب بعدی ...... من عاشق این کتاب هستم این کتاب مزه ایتالیا و فرهنگ ایتالیایی هست . در مورد یک کشیش به نام دن کامیلو هست مسیح نام مستعاری برای وجدان بیدار دن کامیلو هست شما "باید " این کتاب رو مطالعه کنید
این کتاب اصلاً اون چیزی که فکر میکنید نیست . یک کتاب فوق العاده ناز و طنز و خیلی جالب هست که دموکراسی یک طرفش کمونیستها هستن یک طرفش کشیش
حاصل درگیری این 2 طرف اینقدر موقعیت های طنزی ایجاد میکنه که اصلاً شما اصل داستان رو فراموش میکنید نکته عمیق داستان علاقه افراد به هم علارغم داشتن عقاید متفاوت هست ......... این کتاب بسیار جالب و بسیار خوش قلم و خوش ساخت هست
یک نسل سومی این رو به شما میگه به جای اون همه کتاب تلخ و تاریک و...... این کتاب رو بخونید اگر خوشتون نیومد هر چی به من گفتید حق دارید باز هم تکرار میکنم اصلاً اون چیزی که فکر میکنید نیست این کتاب بسیار جالب و ناز و طنز و گوگوری مگوری هست .

بخونید جالب هست و البته من کاملاً پیش بینی میکنم تئاترش هم رفتن دربیارن زیاد خوب در نیومد چون اینجا ایران هست و محدودیت کلامی دارند مخصوصاً کیس ها و سوژه های دن کامیلو که واقعاً قشنگ از اردنگی تا تا زور آزمایی تا دعوا
یک چیزی هست تئاترش میدونم تو ایران خوب در نمیاد ولی تو تئاتر شهر یک دوره تئاترش رو گذاشته بودند .

کتاب بعدی افسانه های مغرب زمین هست ، یادم هست این کتاب رو خواهرم خریده بود ولی من هم خوندم .... تو کتابخونه من نبود این رو یادم هست نمیدونم هنوز خواهرم این کتاب رو داره یا نه ولی از حسن انتخابش ممنونم چون بدون مطالعه این کتاب رو به شما معرفی میکنم
این کتاب خوندنش بسیار شاید جالب تر از هری پاتر و ارباب حلقه ها این جور داستان ها باشه چون این ها درون مایه داستانی عمیق مربوط به کل فرهنگ اروپا میشه و محدود به صرفاً یک منطقه نیست . اما چون ترجمه هست جرح و تعدیل داره
مثلاً داستان شنگول و منگول و حبه انگور که گرگه آخر اونها رو میخوره ولی ایرانیزه شدش شکم رو پاره میکنه توش سنگ میریزه خلاصه پشتک میزنه و اینها میدونید دارم چی میگم باز شما این ترجمه اش رو بخونید جالبه ... قشنگ کتابش من کتاب کاغذیش رو خوندم ///

خیلی ها عکس کتاب رو دیدن ممکنه براشون تداعی شده باشه . یا خونده باشند کتاب رو .... میتونید دانلود کنید از سایتها نیازی به گذاشتن تو اینجا نیست

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf jazebe_va_jadu.pdf‏ (3.51 مگابایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf don-kamilo.pdf‏ (2.21 مگابایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 11-27-2015 در ساعت 03:04 AM
کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید