نمایش پست تنها
قدیمی 07-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

فهرست كامل بازيكنان ملوان درليگ دهم

ملوان در فصل جديد سيد جلال رافخايي و فليپ آلويز دسوزا را نخواهد داشت و سجاد بيرانوند و رضا حاج‌اسكويي از انزلي رفته‌اند اما مربيان تيم بندري در مقابل محمد همرنگ و علي حسني‌صفت دو بازيكن سابق خود و سه بازيكن سرباز به نام‌هاي مهدي دغاغله، هادي دهقاني و محسن مسلمان را به انزلي برده‌اند

سايت گل ـ ملوان كه در نيم فصل اول مسابقات فوتبال ليگ نهم در مكان هفتم جدول قرار گرفته بود براي نخستين‌بار در تاريخ چهل ساله‌اش يك اقدام بي‌سابقه انجام داد و در اوايل نيم فصل دوم سرمربي‌اش را عوض كرد با بركناري محمد احمدزاده و انتصاب فرهاد پورغلامي دستيار او به عنوان سرمربي جديد ملوان از آن پس تيم شمالي نوسان‌هاي زيادي داشت و در پايان فصل تا مكان دوازدهم جدول رده‌بندي نزول كرد.

ملوان در فصل جديد سيد جلال رافخايي و فليپ آلويز دسوزا را نخواهد داشت و سجاد بيرانوند و رضا حاج‌اسكويي از انزلي رفته‌اند اما مربيان تيم بندري در مقابل محمد همرنگ و علي حسني‌صفت دو بازيكن سابق خود و سه بازيكن سرباز به نام‌هاي مهدي دغاغله، هادي دهقاني و محسن مسلمان را به انزلي برده‌اند. ضمن اينكه علي جراحكار از شيرين فراز كرمانشاه را نيز به خدمت گرفته‌اند.

بزرگسال:
علي حسني صفت، هادي تأميني، سعيد سالارزاده، آلن باسيچ، بابك پورغلامي، عليرضا رمضاني، عليرضا جراحكار، محمد رستمي، محمد نزهتي، آرش سرسريان، عزيز معبودي، مهران جعفري، آدريانو آلوز، مهرداد اولادي، محمد حيدري،‌ محمد همرنگ، سهيل رحماني

بازيكنان زير 23 سال:
مهدي رحيم‌زاده، مسعود پورمحمدجعفر، آرش قلي‌زاد، هادي عزيزي، ابوالحسن جعفري، حسين ابراهيمي،‌ محسن مسلمان‌

بازيكنان اميد:
هادي دهقاني

بازيكن زير 16 سال:
عليرضا اكبري

پژمان نوري كاپيتان ملوان به دليل آنكه 100 ميليون تومان از مابقي رقم قرارداد فصل قبل او توسط مسئولان ملوان به او پرداخت نشده تاكنون از امضاي قرارداد با اين تيم شمالي خودداري كرده است.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید