نمایش پست تنها
قدیمی 03-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

استقلال صفر-الجزيره صفر؛لعنت به اين شانس!

ديدار تيم هاي استقلال تهران- الجزيره امارات سه شنبه شب درچارچوب رقابت هاي ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا و در ورزشگاه آزادي با نتيجه تساوي صفر به صفر به پايان رسيد.

سايت گل- ورزشگاه آزادي
تماشاچي: حدود 35 هزار
داور: چو موينگ يانگ اخطار:موسي البلوشي، رافائل سوبيس و علي خسيف از الجزيره و حسين كاظمي از استقلال

استقلال :محمد محمدي، امير حسين صادقي، پژمان منتظري، مهدي امير آبادي( از دقيقه 85 محسن يوسفي)، حنيف عمران زاده، خسرو حيدري، كيانوش رحمتي(از دقيقه 70 سيد مهدي سيد صالحي)، حسين كاظمي، فابيو جانواريو( از دقيقه 89 آرش برهاني)، فرهاد مجيدي و سياوش اكبرپور
سرمربي: صمد مرفاوي

شرح بازي:
هنوز داور سوت پايان را نزده بود اما هيچكس دوست نداشت ورزشگاه را ترك كند. استقلال درست مثل بازي سال گذشته، بعد از 90 دقيقه پرفشار و حمله بي‌وقفه روي دروازه حريف، نتوانست از پس اقبال بلند الجزيره و سرمربي برزيلي‌اش بربيايد. آنها كه بعد از يك پيروزي باارزش در عربستان براي كسب دومين برد به ميدان آمده بودند، در نهايت در سد دروازه‌بان و تير دروازه متوقف شدند تا 2 امتيار مفت و مسلم از دست استقلال بپرد.
البته بازي استقلال خوب و قابل احترام بود اما يك تيم باتجربه و بين‌المللي از موقعيت‌هاي خود استفاده مي‌كند. بخصوص در ليگ قهرمانان آسيا كه هر بازي خانگي بايد با نهايت دستاورد به پايان برسد. صد البته الجزيره‌اي‌ها هم از نمايش خود راضي‌اند. آنها علاوه بر اين كه تهران را با دست پر ترك كردند، در نيمه اول 3 بار دروازه استقلال را به خطر انداختند. به هر حال يادمان باشد كه اين ليگ قهرمانان آسياست. بهترين بازيكن:‌در ميان استقلالي‌ها سياوش اكبرپور تحرك ويژه‌اي داشت و فابيو جان‌آريو نيز بازي قابل احترامي از خود به نمايش گذاشت. اما محمد محمدي هم به دليل نمايش خوب روي تك‌موقعيت‌هاي حريف شايسته تقدير است.

اتفاق ويژه:
اولين بازي آسيايي استقلال با استقبال نسبتا خوبي مواجه شد. اين در حالي بود كه ناصر حجازي دوباره به ورزشگاه آمده بود و كنار واعظ مسابقه را تماشا مي‌كرد.اما در پايان ديدار استقلال و الجزيره كه با تساوي بدون گل به پايان رسيد شماري از هواداران استقلال با شعارهايشان خواستار جدايي صمد مرفاوي از استقلال شدندخب،اين روزها در ايران كسي بازي را نمي بيند...همه نتيجه مي خواهند!
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید