نمایش پست تنها
قدیمی 03-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آشنايي با حريف سپاهان، دوئل مهاجمان

العين مارات دومين حريف سپاهان در ليگ قهرمانان آسياست و اصفهاني ها كه د راولين بازي مقابل الشباب متوقف شدند چاره اي به جز پيروزي در اين بازي ندارند.

سايت گل- تیم سوم جدول دوری الامارات هستند با کسب 32 امتیاز از 15 بازی، آنها با تیم دوم یعنی الجزیره 4 و با تیم اول یعنی الوحده 5 امتیاز فاصله دارند. با به ثمر رساندن 39 گل بهترین خط حمله امارات را در اختیار دارند و در هر بازی بیش از دو گل به ثمر رسانده اند. سومین خط دفاع برتر دوری الامارات را دارند با فقط 18 گل خورده در 15 بازی یعنی هر بازی حدودا یک گل. فصل قبل تیم سوم لیگ شدند و راهی لیگ قهرمانان، تیمی که در سال 1968 تاسیس شده و بازیهای خانگی اش را در ورزشگاه 16 هزار نفری و بین المللی شیخ خلیفه تهنون بن محمد انجام می دهند.
تنها تیم اماراتی هستند که توانسته اند لیگ قهرمانان آسیا را فتح کنند، در اولین دوره و با شکست تروساسانای تایلند. عملکردشان در لیگ قهرمانان آسیا بدین شرح بوده، سال 2003 قهرمان شدند، سال 2004 در مرحله یک چهارم نهایی حذف شدند، سال 2005 در فینال به الاتحاد عربستان باختند، سال 2006 در مرحله یک چهارم نهایی حذف شدند و در سال 2007 هم از مرحله گروهی صعود نکردند و مغلوب سپاهان شدند. آنها این فصل دروازه بان اصلی خود را از دست دادند و معتاز عبدا... العین را به مقصد الوحده ترک کرد.
در حال ساختن یک ورزشگاه سوپر مدرن با ظرفیت 45 هزار نفر هستند که قرار است در مجتمع ساختمانی موسوم به «چشم امارات» در شهر العین ساخته شود، ورزشگاهی با صندلی های متحرک که باعث می شود این ورزشگاه در زمره ده ورزشگاه سوپر لوکس جهان قرار بگیرد، گفته می شود همان پیمانکاری این طرح را اجرا می کند که ورزشگاه ساپورو را در ژاپن ساخته است. این ورزشگاه قرار است یک سقف متحرک هم داشته باشد که با کنترل از راه دور کار می کند و همچنین یک اسکوربورد که در مرکز ورزشگاه و درست بالای سر بازیکنان به وسیله کابل های فوق قوی آویزان است نظیر اسکوربورد ورزشگاه گلزن کرشن در آلمان. رنگ ارغوانی پیراهن این تیم از روی رنگ پیراهن تیم اندرلخت بلژیک کپی برداری شده است، در سال 1977 که دو تیم در بازیهای دوستانه مراکش با هم بازی کردند. العین ابتدا لباس های سبز به تن می کرد ولی چند سال بعد رنگ پیراهنش قرمز شد ولی از 1977 تا به حال ارغوانی مایل به بنفش باقی مانده است.
دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده اند، بار اول در اولین دوره لیگ قهرمانان آسیا که فرهاد مجیدی هم به صورت قرضی پیراهن این تیم را پوشید تا تنها ایرانی فاتح لیگ قهرمانان باشد. آنها در فینال دو بر یک تروساسانای تایلند را بردند. مجیدی در نیمه نهایی گل برتری العین و گل صعود این تیم به فینال را زد. مرتبه دوم در سال 2005 بود که به فینال رسیدند، آنها در این دوره هم سپاهان و هم پاس را شکست دادند ولی در فینال با نتیجه 5 بر سه مغلوب الاتحاد و نایب قهرمان شدند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید