نمایش پست تنها
قدیمی 04-05-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow سوال قبلی رو پاسخ بده، یه سوال از نفر بعدی بپرس !!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط marykhosh نمایش پست ها
پس با تشکر من
سوال:چراوقتی بعضی ها بیشتر می دونند فوری اونهارو ....... میکنند؟

سلام و خوش آمدین دوست گرامی
در قسمت نقطه چین شما خیلی چیزها میشه قرار داد
بان می کنند، اخراج می کنند، اعدام می کنند، اصطلاح می کنند، اسلاح ( مسلح کردن منظورمه مثلا ) می کنند، اغفال می کنند، امحاء می کنند، آرشیو می کنند، چی آخه؟؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi نمایش پست ها
ببخشید سوال شما نامفهوم میباشد. در نتیجه بالاجبار بنده سوال نفر قبل رو جواب میدم.
میخوای ناظر جان بعد از این من مینویسم با تشکر امیرعباس. بشرطی که واسه اینکه اسمم زنده بمونه شمام پای پستات بزنی با تشکر فریبا. تا اعلام تصمیم شما...
با تشکر فریبا
نخیر سوالشون کاملا هم مفهومه فقط یه جای خالی داشت که باید با تعدادی آیتم احتمالی پر بشه اونم کار پاسخ دهنده است و ایشون تعمدا اون قسمت رو باز گذاشتند
پس شما باید جواب ایشون رو می دادین و نه جواب بنده را....

در مورد پیشنهادتون = پاسخ من خیر
دلیلش = بنده چندتا پیشنهاد جالب و خاص اون بالا دادم و با توجه به عدم توجه کلی شما کاملا مشخصه اصلا به نکات ریزی مانند اینگونه موارد پیشنهاد دوستانه و حتی طنزگونه هیچ توجهی ندرید و در باغ خودتون اطراق فرمودین
پس با اجازه بنده نیز کماکان همون طریقت خودم را پیش میگیرم شما سی خودت ما هم سی خودمون والسلام نامه تمام.

سوال من:
( البته به شدت امیدوارم نفر بعدی کاری به این بالایی ها نداشته باشه سوال رو جواب بده و روند تاپیک رو یه تحول شگرفی بده انشالله )
چرا وقتی عوامل تولید و بازیگران سریالهای طنز هرسال با زحمت و مرارت و خرج بیشتری سعی می کنند لحظات ما را در زمانهایی مانند نوروز پر کنند و لبخندی برگوشه لبمان جاری سازند، ما کمتر می خندیم و بیشتر ایراد می گیریم و حتی داوری و قضاوت کرده و رای و حکم صادر می کنیم؟
چرا اینقدر پر حاشیه و متوقع وزیاده خواه و پر از غرور و خواستن و تکبر شدیم؟

ارادتمند... امیر عباس... بچه تهرانپارس!!
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید