نمایش پست تنها
قدیمی 03-30-2010
Mj.Tbodl آواتار ها
Mj.Tbodl Mj.Tbodl آنلاین نیست.
تازه وارد

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow Mj.Tbodl دانلود ترانه های پاپ و عاشقانه جدید از مجید Mj.Tbodl

سلام بر همه عزیزان خصوصا هنرمندان و هنر دوستان عرصه موسیقی
اینجانب مجید معروف به Mj.Tbodl (مخفف Majid The Boy Of Dead Land) ضمن درود فراوان بر اعضای محترم و کاربران فروم پی سی سیتی ضمن هماهنگی با مدیریت محترم تالار شروین عزیز و امیر عباس ناظر فروم قصد دارم در صورت امکان از این پس ترانه های خودم را که فعلا به صورت تک ترانه مشغول به ساخت و ضبط و اجرا می باشد را در این تاپیک و به مرور درج کنم
امیدوارم از این ترانه ها لذت ببرید و با دادن نظرات و پیشنهادهای خودتان مرا در این امر که عشق و شوق من است یعنی خوانندگی و خواندن برای دل خودم و دوستانم کمک کنید
دوستدار همه شما عزیزان
مجید
Mj.Tbodl

سلام بر همه دوستان
پوستر و کاور ترانه فرشته نجات (غزل) به پست مجید عزیز (ام جی تی بادل) ضمیمه شد
منکه از شنیدنش لذت بردم چون صدا تازه تنظیم خوب و ترانه ای شاد و دلنواز بود
ضمن سپاس از مجید عزیز و جناب مجید تک و میرا بابت زحماتی که می کشند و آهنگسازی زیبایشان
ناظر فروم
امیر
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg Fereshteye Nejat.JPG‏ (56.5 کیلو بایت, 3 نمایش)

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: zip Mj.Tbodl (Fereshteye Nejat).zip‏ (4.36 مگابایت, 26 نمایش)

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 03-30-2010 در ساعت 11:19 AM دلیل: افزودن تصویر و دانلود ترانه
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید