نمایش پست تنها
قدیمی 08-03-2010
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر

منم از اون جا که خیلی شکمو هستم یه پستی میزنم. من یه رفیقی دارم از من شکمو تر. همه ی رستوران ها و کافی شاپ های کرمانشاه ما رو چرخونده. یه جاهای عجیب و غریبی هم بلده که نگو.
خب پیتزا منم صد در صد میگم زاگرس. ولی خب شنیدم که تو ارگ هم یه پیتزایی باز شده پیتزا ایتالیایی میده. باید رفت و دید چه طوریه. نمیدونم کوروش همین رو می گفت یا نه. پیتزا آریانا هم که مزخرف ترین پیتزای دنیاس. کلاً همه چیز آریانا مزخرفه. حالم بهم می خوره ازش.
کافی شاپ هم که به جز آریانا دو تا دیگه تو 22 بهمن می شناسم. یکی کافه هایت تقریبا رو به روی استخر محبی هاس. جای خوبیه. خیلی آرومه. تو چشم هم نیست. فقط صاحبش یه خرده بی کلاس کار می کنه. یکی هم کافه کلاغ ها (کافه سحر سابق) کنار پارک نوبهار. اینجا هم خیلی خوبه. پاتوق ماس. همه چیش هم عالیه ولی خب به نسبت جا های دیگه قیمتاش بالاتره ولی خب می ارزه. راستی سیگار کشیدن هم تو هر دو مجازه
دیگه عرضم به خدمتتون که یه رستوران هم هست بین چهار راه نوبهار و میدان 17 شهریور به اسم همینه. هات داگ هاش عالیه.
یه رستوران هم بین چهار راه سنگر و چهار راه سی متری هست که اسمش رو یادم نیست ولی کباب ترکی هاش خوبه.
اگه یه وقت هم بعد از نصف شب هوس کردین بیان تو خیابون می تونین یه سر بیاین نو بهار کافه بهارستان بازه. ما پری شب ساعت 3 شب رفتیم بستنی قیفی میوه ای خوردیم.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید