نمایش پست تنها
قدیمی 03-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

انتقام کربکندی از قلعه نویی/سپاهان حذف شد

سپاهان در نيمه اول اين ديدار با بازيكنان ذخيره‌اش به ميدان رفت و نفراتي مانند مهدي رحمتي، ابراهيم توره، عماد رضا و محرم نويد‌كيا در تركيب اصلي حضور نداشتند. البته توره از ابتداي نيمه دوم به ميدان رفت.

سایت گل ـ حساس ترین دیدار جام حذفی با شکست مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر یعنی سپاهان اصفهان همراه بود و این تیم وداعی زودهنگام با این جام داشت.
صبای قم و سپاهان از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه یادگار امام شهر قم به مصاف هم رفتند که تک گل محسن بیاتی نیا در دقیقه 27 سرنوشت این بازی حساس را رقم زد.
سپاهانی ها که با ترکیب متفاوت و با تلفیقی از بازیکنان اصلی و ذخیره خود پای به میدان مسابقه گذاشته بودند همچون دیدارهای اخیر خود بازی بی کیفیتی را ارائه دادند که حتی اضافه شدن سه تن از ستاره های این تیم در نیمه دوم نتوانست برای این تیم معجزه کند. با این شکست دیدار جذاب و تماشایی سپاهان ـ پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی جای خود را به دیدار پرسپولیس ـ صبا داد. البته صبا در مرحله یک چهارم تهایی ابتدا باید مقابل مس قرار بگبرد
جالب اینکه پيش از شروع مسابقه هيچ يك از نيمكت نشينان تيم صبا به سمت نيمكت تيم ميهمان نرفتند.فقط امير حسين فشنگچي و داود حقي دو بازيكن صبا پيش از مسابقه به سمت امير قلعه‌نويي رفتند و با او احوالپرسي كردند. هم چنبن شماري از طرفداران صباي قم عليه امير قلعه‌نويي شعار سر دادند كه با دخالت ليدرهاي باشگاه صبا اين شعارها زود قطع شد.رسول کربکندی سرمربی صبا در مورد اين كه چرا به قلعه‌نويي به عنوان مربي تيم ميهمان خوشامد نگفت، اظهار داشت: در ديدار گذشته در ليگ، ايشان در مصاحبه‌هايي كه انجام داد هر چه دلش خواست به من گفت و رعايت سن و سالم را نكرد. اينكه من تفاوت سانتر و بازي مستقيم را نمي‌دانم و خيلي چيزهاي ديگر، بنابراين من هنوز نتوانسته‌ام با خودم كنار بيايم. ضمن اين كه من هم در شهر قم ميهمان هستم و خير مقدم ميهمان به ميهمان ضرورتي ندارد.
این پس لرزه اتفاقات بازی پر حاشیه این دو تبم در لیگ بود..
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید