نمایش پست تنها
قدیمی 03-29-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مهندسی تخریب+بی کمک+آدمهای احمق+یک تی وی شو +رانش زمین +مهارت در کنترل +یویو بازی +شیرهای آب +حرکت بازی+تبلیغات جالب +

مهندسی تخریب (این کلیپ حاوی روش تخریب بسیار جالب از یک پل هست پیشنهاد میکنم ببینید )

وقتی کسی رو نداری که کمکت کنه باید از روش های عجیب غریب که جواب هم میده استفاده کنی

این کلیپ به نظرم بسیار جالب اومد ، قرص هایی که آی کیو شما رو پایین میارند ، ممکن هست پیش خودتون تصور کنید چار اصلاً همچین چیزی باید بدرد بخور باشه ؟ اتفاقاً تو خود کلیپ هم توضیح میده ( در واقع همون حرف من هست که سعادت تو جهالت هست )، کارهایی که قبلاً به نظر شما غیر عاقلانه بودن ، یا ترسناک با خوردن این قرص ها جالب هستند ، دیگه احساس ناراحتی ، سرخوردگی یا خیلی احساسات دیگه رو ندارید ببین به کجا رسیدیم ! یک روش ماری جوانا رو تبلیغ میکنه ، یک روش دیگه هم استفاده از این قرص ها ! فکر کن ! البته راست هم میگن ، اتفاقاً آدمهای احمق تو این دنیا بسیار شادتر هستند !

این کلیپ در واقع یک تی وی شو هست که ملت رو میزارن سر کار ، من به کل کلیپ کاری ندارم فقط اونو قسمتی که در جلی بین ، یا همون شکلات های کوچیک رو باز میکنه کار دارم ، این اسم ویل و جان و اون عدد 423 رو چطوری تو در اون ظرف آب نبات نوشت ؟ برام سواله اگر شما براش جوابی دارید تو پیغام خصوصی برام بنویسید تا مطلع بشم

صحنه وحشتناکی از رانش زمین . و جاری شدن رودخانه این اتفاق ها مخصوصاً در زمین هایی که خاک سفت ندارند زیاد اتفاق میفته که با جاری شدن آب به مقدار زیاد یا سیل ، باعث این اتفاق میشن

دانلود از اینجا

حجم :28.75mb

مسابقه مهارت در کنترل هواپیمای کنترلی !

یویو بازی به شیوه ای که تا به حال ندیدید

دیدید این شیرهای آب صدا میکنند

حرکت بازی

حجم :35.03mb
تبلیغات جالب در مورد کاغذ !

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!