نمایش پست تنها
قدیمی 01-17-2016
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض چند کتاب دیگر

و باز هم من هستم و پستهای من مطمئنم روزی میرسه که با معرفی هر کتاب میترکه اینجا هر چند الان چنین اتفاقی نیفتاده و شماها همتون پرت و پلا هستید

تصمیم گرفتم این پست رو خالص صادق هدایتی بزارم
ربابه داستان چرخش زمان هست ..... جالبه .

عارف هم داستان جالبی از داستان های تلخ همش غر غر میکنن نیست ( معمولاً هدایت اینطوری مینویسه ولی با وجود این نمیدونم چه گیرایی داره این قلمش که آدم باز میخواد بخونه انگار بلد هست چطوری از لغات استفاده کنه ) این داستانش البته ترجمه هدایت هست . ترجمه های هدایت واقعاً 20 هست من که به جرئت میگم آلن پو ایران صادق هدایت بود و بس ! مارک تواین ایران هم دولت آبادی هست حتی سیبیلش رو هم شبیه هم تواین گذاشته هیچکی بهتر از دولت آبادی از تواین الگو نگرفت مخصوصاً تو مسئله شخصیت پردازی . به هر حال گلچین ترجمه های هدایت ( نمیگم نوشته هاش چون نوشته هاش یک مقداری مسموم هست ) ترجمه هاش دستچین عالی از این نویسنده هست که نشانه استعداد بالای این فرد در ادبیات و اثر شناسی داره . هدایت به خوبی عیار نوشته ها رو تشخیص میداد ، مثل الان نبود که ترجمه ها نقش جاده صاف کنی داره هر چی تو رسانه ها و روزنامه ها مطرح میشه همون رو میگیرند ترجمه میکنند
خودش اهل مطالعه بود 100 جا رو میخوند یکی خوشش میومد همون و میگرفت ترجمه میکرد . واقعاً با سواد بود .

جادوگر یکی از معدود نوشته های هدایت هست که به نظرم مولفه های یک نوشته کاملاً کلاسیک و قلم کاملاً گیرا و کامل داره .

تاریکخانه حلقه بسته ای هست . که بنا به دلایلی تلخی اجباری هست و یک جوری هدایت میخواست خودش و خالی کنه ، تلخی های وجودش رو بریزه بیرون . برای همین اومد این داستان رو نوشت .

و داوود من تلخی داستان داوود رو دوست دارم
فکر میکنم حس همزاد پنداری با داوود در خیلی ها باشه . هدایت با نوشتن داوود زد وسط خال ....
خیلی قشنگ مینویسه

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf robabe.pdf‏ (93.6 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf aref.pdf‏ (92.6 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf wizard.pdf‏ (91.9 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf davod.pdf‏ (65.3 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf tarikkhaneh.pdf‏ (80.8 کیلو بایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 01-17-2016 در ساعت 08:36 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید