نمایش پست تنها
قدیمی 01-19-2016
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض با سلام

از شما میخواهیم کتاب بخوانید .
گوشه کنار زیاد از نارفیقی و نامردی و بی معرفتی این جور چیزها میشنویم ، دلهای گرفته و غمگین لبهای بسته و خاطر های ناراحت و نگران

کتاب ! کتاب بخونید ، کتاب ملین روح شماست اون پناهگاهی هست که حتی از خودتون بعد از خدا میتونید به اون پناه ببرید !
اصلاً خدا هم برای همین قرآن فرستاد ... عقلتون رو به کار ببندید
قرآن ! قرآنی که هر روز میبینید این هم " کتاب " هست
خدای تو تشخیص میده قرآن بهترین پناهگاه هست ، میگه شفای صدور و اون چیزهایی که در فواد و صدر انسان هست
قرآن به چه صورت هست ؟ " کتاب "
کتاب فرق داره ..... کتاب اون لحظه سکون هست ، اون لحظه ای که بیرون وایمیسی از بیرون نگاه میکنی ، حس روح بودن ، حس آگاهی ، دانش
این لذتی که واقعاً من حس میکنم ، من الکی از چیزی تعریف نمیکنم تا خودم خوبی چیزی رو حس نکنم تعریف نمیکنم .
" کتاب " بخونید . هر چیزی که باشه شما رو از زمینی بودن میاره بیرون
نمیگم مذهبی خوان باشید هر جور سلیقه ات هست ، فقط بخون ! بخون
ضرر توش نیست نمیخوای وقتت رو تلف کنی ؟ من قبل از تو 1000 تا کتاب دیدم از اینا خوشم اومد ، ممکنه خانومها از رمان عشقی خوششون بیاد مسئله ای نیست ، برن کتابهای مورد علاقه خودشون رو بخونند
البته من میگم 80 درصد خانومها از این کتاب ها خوششون میاد کتابهای کاملی هستند ....
من حداقل میتونم ادعا کنم پسرها از کتاب های این پستها کاملاً خوششون میاد فیلم نمیتونه چیزهایی که کتاب منتقل میکنه بهت ، برسونه
نمیتونه ،نمایش نمیتونه ! تصویر ، انیمیشن نمیتونه ، تو از دست میدی اگر نخونی اون حسه رو از دست میدی اگر نخونیش
خودتو محروم میکنی ، " بخون " ! اگر سریال میبینی یا فیلم دنبال میکنی بدون ........ اونقدری که جاذبه اوناست 10 برابرش مال کتاب
اونجوری که ارزش داره تو بری بگردی یک کتاب خوب پیدا کنی ، سخنرانی بسه
==============
کتاب اولی یکی از افسانه های آذِربایجان هست
به نام دومرول ، ترکها در گذشته همه در یک مجموعه قومیتی به ناوم اوغوز یا همچین نامی جمع بودند و حکایت ها و روایت های شیرینی دارند که ارزش مطالعه و آگاهی رو داره

کتاب بعدی شیوه درست رفتار با خانوم ها رو با عبرت های پند آموز میده از این داستان های درس عبرتی نیست ولی پند آموز هست

آنتوان چخوف ، قلم زیبا ، فضا سازی قشنگ و در نهایت داستان گیرا کیفیت پی دی اف پایین هست به بزرگی خودتون ببخشید

این داستان آخریه رو خییلی دوست داشتم من یاپد پولینا انداخت ، البته پولینا در مقایسه با این مزخرفه ، این خیلی قشنگ اتفاقاً تو این کتاب هم در مورد داستان و کتاب خوندن مطالب جالبی نوشته " مردی که عاشق کتابش شد "

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf domrol.pdf‏ (193.6 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf hit now not then.pdf‏ (246.3 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf sarnevesht !.pdf‏ (419.7 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf trip with cat.pdf‏ (196.6 کیلو بایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید