نمایش پست تنها
قدیمی 02-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پرسپوليس با شكست ايران‌جوان كابوس بوشهر را به فراموشي سپرد
ديدار تيم‌هاي ايران‌جوان بوشهر و پرسپوليس با نتيجه 2 بر يک به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

ديدار ايران‌جوان بوشهر و پرسپوليس در چارچوب مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي فوتبال ايران از ساعت 14:30 و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر آغاز شد که اين ديدار با نتيجه 2 بر يک به پايان رسيد.
گل‌هاي پرسپوليس را کريم باقري در دقيقه 17 و هوار ملا محمد در دقيقه 51 مسابقه وارد دروازه حريف کردند و گل ايران‌جوان را احتشام ساساني در دقيقه 32 به ثمر رساند. کريم باقري در دقيقه 95 يک ضربه پنالتي را براي پرسپوليس به هدر داد و به تير دروازه زد.
قضاوت اين ديدار به عهده رحيم مهرپيشه بود. وي در اين ديدار به ابراهيم شکوري از پرسپوليس و احتشام ساساني و حسين خسروي از ايران‌جوان کارت زرد نشان داد.
پرسپوليس پيش از اين ديدار 2 بار در بوشهر به ميدان رفته بود که 5 سال پيش در جام بسيج با نتيجه 5 بر صفر مقابل ايران‌جوان شکست خورده بود و عبدالرحيم خرمزي سرمربي کنوني اين تيم نيز در تيم آن سال بازي مي کرد. پرسپوليس در ليگ برتر نيز با نتيجه 4 بر يک مقابل شاهين بوشهر شکست خورده بود.
پرسوليس با پيروزي در اين ديدار بايد در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي به مصاف برنده ديدار تيم‌هاي آلومينيوم هرمزگان و فولاد خوزستان برود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید