نمایش پست تنها
قدیمی 03-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پرسپوليس 2ـ پتروشيمي1؛ دو گل خليلي براي صعود كافي بود

حضور در مرحله نیمه نهایی برای پرسپولیس با زحمت خاصی همراه نبود آنها روی یک برگشت و یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدند و تیم حریف هم چندان برایشان خطرساز نشد. حریفی که حتی نتوانست از ضربه پنالتی بادآورده اش استفاده کند

گل‌ها: محسن خليلي(24)،(56) براي پرسپوليس، جوكانوويچ(45) براي پتروشيمي
ورزشگاه: يادگار امام تبريز
تماشاگر 10 هزارنفر
داور: بخشي‌زاده
اخطار: رضايي(پرسپوليس)، رسول زماني

پرسپوليس: عليرضا حقیقی، سپهر حیدری، علیرضا محمد، شیث رضایی، جلال اکبری، تياگو، کریم باقری(84 ميثم بائو)، عادل کلاه کج، حوارملامحمد(76 مجتبي زارعي)، هادی نوروزی(76 محمد منصوري)، محسن خلیلی
سرمربي: علي دايي

پتروشيمي: علي حسني صفت(23 عليرضا ناصح)، شجاع، دلبري، عبدي، ميرانادا(64 رضا فرامرزي)، واحدي‌پور، نظرپاك(64 علي سيلماني)، قاضي، جوكانوويچ، زماني، حسيني سرمربي: زوران اسلووسكي

شرح بازي:
‌بازي از جذابيت‌هاي لازم براي تماشاگران تلويزيوني و حاضران در ورزشگاه برخوردار نبود. دو تيم در يك بازي سرد، كسل‌كننده تا حدي متأثر از بارش باران و لغزندگي زمين بود نتوانست بازي فني‌اي را ارائه دهند. پرسپولیس با استفاده از عنصری به نام حرفه ای گری توانست رقیبی را شکست دهد که فکر می کرد فقط با تکیه برا انگیزه می توان هر حریفی را شکست داد.

شرح گل:
1ـ0(پرسپوليس): دقيقه 24 شوت سنگين كريم باقري توسط ناصح برگشت داده شد كه روي ضربه ريباند محسن خليلي گل اول بازي را به ثمر رساند.
1ـ1(پتروشيمي): دقيقه 45 بازي در فضاي خالي ايجاد شده در منطقه راست پرسپوليس ضربه سر زد كه توپ از فراز دست‌هاي عليرضا حقيقي تبديل به گل شد.
2ـ1(پرسپوليس): دقيقه 56 محسن خليلي از روي ضربه ايستادگي محسن خليلي با ضربه هر چه تمام‌تر گل پيروزي پرسپوليس را به ثمر رساند.

اتفاق ويژه:‌
بر روي صحنه كاملا مشكوك بخشي‌زاده حركت شيث بر روي بازيكن پتروشيمي را خطاي پنالتي اعلام كرد اما رضا فرامرزي نتوانست ضربه پنالتي را تبديل به گل كند.

بهترين بازيكن:
محسن خليلي به تنهايي دو گل پرسپوليس را به ثمر رساند تا اين تيم در يك بازي سخت و حساس در تبريز به پيروزي برسد
نظرات شما (28)
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 03-18-2010 در ساعت 10:49 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید