نمایش پست تنها
قدیمی 04-08-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ذوب آهن0 (3)ـ استيل آذين0 (2) : صعود ذوب آهن با پیروزی در ضربات پنالتی

مهدوی کیا باز هم پنااتی خراب کرد تا استیل اذین این بار در مقابل تیمی از اصفهان شکست بخورد

سایت گل- ذوب آهن0 (3)ـ استيل آذين0 (2)
ورزشگاه فولادشهر، تماشاگر 8هزارنفر
داور: محسن تركي
اخطار: برجلو، نوروزي، شرفي(استيل آذين)، اشجاري، قاضي، خلعتبري(ذوب آهن)

ذوب آهن: شهاب گردان، علي احمدي، سيدمصطفي صالحي‌نژاد، محمد منصوري، قاسم حدادي‌فر، گابريل آلژاندرو، ايگور كاسترو، اسماعيل فرهادي(78 محسن مسلمان)، حسن اشجاري، محمد خلعتبري
سرمربي:‌ منصور ابراهيم‌زاده

استيل آذين: حميد نشاط‌جو، مهدي مهدوي‌كيا، كاظم برجلو، حسين كعبي، علي كريمي، محمد غلامي، حميد شرفي(58 محمدرضا مهدوي)، ميثم خسروي، مهدي محمدي، فريدون زندي، امير شاپورزاده(76 رضا نوروزي)
سرمربي:‌ حميد استيلي

شرح گل:
ذوب آهن: حسن اشجاري، احمد محمدپور، سيدمحمد حسيني و محسن مسلمان(پنالتي‌هاي گل شده) محمد خلعتبري (پنالتي‌هاي‌ گل نشده) استيل آذين: علي كريمي، فريدون زندي، ميثم خسروي(پنالتي‌هاي گل شده) رضا نوروزي، مهدوي‌كيا(پنالتي‌هاي گل نشده)

اتفاق ويژه:
بازي ذوب آهن و استيل آذين بازي درگيري‌هاي لفظي بود، درگيري محمد قاضي با حسين كعبي و درگيري لفظي جمشيد رشيدي پيشكسوت فوتبال ذوب در جايگاه خبرنگاران گوشه‌اي از جو نسبتاً‌ ملتهب و حاشيه‌اي ديدار ذوب آهن و استيل آذين بود.

بهترين بازيكن:
يكي از عوامل موفقیت بي‌چون و چراي ذوب آهن بي‌ترديد شهاب گردان است. گردان پس از نمايش‌هاي خوب خود در ليگ قهرمانان آسيا اين‌بار در جام حذفي عامل صعود ذوب آهن به نيمه نهايي بود. شهاب اين روزها بي‌ترديد یکی از دروازه‌بانهای برتر ايران است.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید