نمایش پست تنها
قدیمی 01-30-2012
javidan 20 آواتار ها
javidan 20 javidan 20 آنلاین نیست.
کاربر خوب

سپاسها: : 224

503 سپاس در 318 نوشته ایشان در یکماه اخیر
javidan 20 به Yahoo ارسال پیام
جدید کاکا: مورینیو و پرس اطمینان دادند من در رئال می مانم.

کاکا، ستاره برزیلی رئال، اعلام کرد فلورنتینو پرس و مورینیو در تعطیلات زمستانی به او اطمینان دادند که آینده ای طولانی در سانتیاگو برنابئو خواهد داشت.
این ملی پوش برزیلی که در سال 2009 از میلان به رئال پیوست، در این مدت به دلیل مصدومیت های پیاپی و ناآمادگی هرگز نتوانست بازی های خوبش در ترکیب روسونری را تکرار کند؛ هرچند در معدود بازی هایی گوشه ای از عملکرد درخشانش را به نمایش می گذارد.
در چند هفته اخیر بار دیگر شایعاتی در مورد جدایی او رئال در بازار نقل و انتقالات زمستانی منتشر شد اما کاکا اعلام کرد رئیس و سرمربی باشگاه به او اطمینان دادند که این اتفاق رخ نخواهد داد.
او در گفتگو با نشریه آ. اس گفت:" من با مورینیو و پرس صحبت کردم و آنها به من اطمینان دادند که این اتفاق رخ نخواهد داد.
شایعات همیشه وجود دارد. این اولین بار نیست که رسانه ها می گویند که من از رئال می روم. در حالی که من همیشه گفه ام می خواهم بمانم. من به سختی کار می کنم و بقیه سرانجام واقعیت را خواهند دید."
او همچنین در مورد بازی کردن در کنار اوزیل در ترکیب اصلی رئال گفت:" ارتباط برقرار کردن با او بسیار آسان است زیرا او بسیار باهوش است و حضورش در زمین بسیار لذت بخش است.
او با اعتماد به نفس بالایی بازی می کند و حضورش برای تیم بسیار مهم است."
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید