نمایش پست تنها
قدیمی 03-19-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض جایگاه سایت شما کجاست؟

جایگاه سایت شما کجاست؟

در این چند سال اخیر با گسترش وب و افزایش منابع اطلاعاتی نیاز به موتورهای جستجوگر بیشتر از پیش خود را نمایان می سازد. به طوری که اکنون تصور اینترنتی بدون موتورهای جستجوگر غیره ممکن است و کسی نمی تواند نقش آنها را در افزایش بار ترافیکی و آمار مراجعه کنندگان به سایت نادیده بگیرد. به همین خاطر برای اینکه بتوانیم وجهه ی مناسبی از سایت خودمون برای موتورهای جستجو درست کنیم باید نکاتی رو رعایت کنیم. به گونه ای که ابتدا باید بفهمیم از دید موتورهای جستجو سایت ما در چه جایگاهی قرار دارد تا بعد به سراغ راه های بالا بردن این جایگاه بریم. برای همین من سعی دارم در این مطلب شما رو از جایگاه وب سایتتون آشنا کنم و انشاالله اگه عمری باقی بود در مطالب بعدی سعی می کنم شما رو با راه کارهای افزایش رتبتون در موتورهای جستجو آشنا کنم.
یکی از جاهایی که به راحتی می تونید بدونه درد و خون ریزی از رتبه و امتیاز سایتتون باخبر بشید سایت Grader. برای این کار تنها کافی وارد این سایت بشید و آدرس سایتتونو به همراه یک سری از کلمات کلیدیش بهش بدید تا با در نظر گرفتن بهترین وضعیت شما در موتورهای جستجو به شما امتیاز بده.
یکی از دلایلی که باعث شد من این سایت رو معرفی کنم ویژگی منحصر به فردی بود که این سایت نسبت به سرویس های مشابهش داشت. اونم اینه که این سرویس این امکان رو به کاربر می ده که وضعیت و رتبه ی سایت خودشو مستقیماً و رودرو (به قولی بعضی ها چشم تو چشم) با چند سایت دیگر و به نوعی سایت های رقیب مقایسه کنه تا هم با نقاط ضعف و قوت خودش آشنا بشه و هم با نقط قوت سایت مقابل.
نکته: اگه حوصله نداشتین قسمت های Related Keywords و Competing Websites رو کامل کنید اشکال نداره. فقط نام سایتتونو وارد کنید کفایت می کنه.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید