نمایش پست تنها
قدیمی 09-16-2010
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دست گلت درد نکنه رضا جان. من تا زمانی که میرکریمی رئیس خانه سینما بود اخبارش رو خیلی دنبال می کردم ولی بعد از اون دیگه شوت شوت شدم.
برا نظر دادن فکر نمی کنم که صلاحیت کافی رو داشته باشم چون خیلی از فیلم ها رو ندیدم ولی در مورد اونایی که دیدم نظر می دم:
در باره الی: خب همه می دونیم که یکی از بهترین فیلم های تاریخ سینمای ایرانه. با فیلمنامه و کارگردانی فوق العاده اش. فیلمبرداریش هم خیلی خوب بود. به خصوص اون سکانسی که دوربین به قول سینمایی ها روی دست بود(صحنه غرق شدن) بعد از فیلم خیلی دور خیلی نزدیک فیلمبرداری درباره الی خیلی به دلم نشست. بازی گلشیفته رو هم خیلی دوست داشتم. چند وقت پیش برا بار دوم دیدمش ولی هنوز باید چند بار دیگه ببینم تا بتونم نقدش کنم. یه ویژه نامه هم براش کار کردیم اگه فایل هاش رو پیدا کنم میزارم این جا.
وقتی همه خوابیم: این فیلم رو با حضور خود بهرام بیضایی دیدم. یادآور فیلم سگ کشی بود برام. یه چیز جالب که داشت برام یه سکانس بود که تعلیق فوق العاده ای داشت. اون سکانس تعقیب و گریز. یکی بغل دستم نشسته بود اون قدر استرس گرفته بود دائم با خودکارش ور می رفت. هی نوکش رو می زد بیرون بعد می زد تو. اعصابم رو خرد کرده بود. بعد فیلم نشد از بیضایی سوالی بپرسم ولی مدام می گفت که نمی زارن کار کنه و به فیلم نامه هاش مجوز نمی دن و ... .
طلا و مس: فیلم زیبایی بود. افتادم یاد زیر نور ماه رضا میر کریمی ولی خب خیلی از لحاظ فرم سر تر بود. فیلم خیلی با شخصیتی بود. یه چند تا عیب از فیلم نامه اش گرفتم ولی بعد با یکی از دوستان منتقدم که صحبت کردم دیدم فیلم نامه اش خیلی بهتر از اون بوده که من فکر می کردم.
فعلا همین ها.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید