نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2010
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض امینم دوباره به صدر بازگشت

پرفروش‌های موسیقی هفته؛
امینم دوباره به صدر بازگشت

امینم پس از اینکه دو هفته از صدر جدول دور بود و به رتبه دوم قناعت کرد دوباره به صدر جدول بازگشت.

طبق آمار نیلسن ساونداسکن در هفته‌ای که 15 اوت روز پایانی‌اش بود 133 هزار نسخه از آلبوم «بهبودی» به فروش رفت. فروش این آلبوم در هشت هفته گذشته به دو میلیون و 100 هزار نسخه رسیده است.

تنها آلبومی که مجموع فروشش بالاتر از «بهبودی» بود «اکنون نیازمند تو هستم» کار گروه لیدی آنت‌بلوم است که دو میلیون و 500 هزار نسخه از آن به فروش رفته است. سال گذشته در این موقع هیچ آلبومی به فروش دو میلیون نسخه نرسیده بود. البته سال گذشته هفت آلبوم فروش بیش از یک میلیون نسخه داشتند درحالیکه امسال تنها شش آلبوم بیش از یک میلیون نسخه فروش داشتند.

«بهبودی» همچنین تنها آلبومی است که در تمام مدت توزیع بیش از 100 هزار نسخه فروش داشته است، آخرین آلبومی که در هشت هفته چنین فروشی داشت «کریسمس من» به خوانندگی آندره بوچلی در نوامبر و دسامبر سال 2009 بود.

گروه راک آرکیدفایر با آلبوم «حومه‌های شهر» و فروش 53 هزار نسخه دوم شد. این آلبوم 66 درصد افت فروش داشت. بخش قابل توجهی از فروش هفته اول این آلبوم مدیون خرید اینترنتی و دانلود این اثر از فروشگاه آمازون بوده است.

آلبوم دیزنی چنل با نام «کمپ راک 2» که در صدر فهرست مجله بیلبورد است با فروش 41 هزار نسخه سوم شد. فیلم تلویزیونی «کمپ راک 2» سه سپتامبر روی آنتن می‌رود. آلبوم «کمپ راک» نیز در سال 2008 در هفته اول به بازارآمدنش 188 هزار نسخه فروش داشت و سوم شد.

گروه Black Label Society با فروش 33 هزار نسخه از آلبوم «نظم سیاه» چهارم شد و به بهترین جایگاه خود در این جدول رسید. بهترین عملکرد آلبومی از این گروه در دست آلبوم «مافیا» است که با فروش 42 هزار نسخه پانزدهم شد.

آلبوم «همه چیز درمورد امشب» به خوانندگی بلیک شلتون خواننده راک با فروش 33 هزار نسخه ششم شد. این درحالی است که آلبوم «هیلی‌بیلی بون» این خواننده در ماه مارس 71 هزار نسخه فروش داشت.

مایک پوسنر با آلبوم «31 دقیقه تا پرواز» با فروش 29 هزار نسخه هشتم شد. این آلبوم بخشی از فروشش را مدیون گل کردن آهنگ «بانمک‌تر از من» است که در صدر صد آهنگ داغ هفت هفته گذشته مجله بیلبورد قرار گرفته است.

دیگر جایگاه‌های این جدول در اختیار آلبوم‌های زیر است؛ «دنیای من 2.0» به خوانندگی جاستین بیبر با فروش 33 هزار نسخه پنجم، «تلفن دان» به خوانندگی ریک راس و فروش 30 هزار نسخه هفتم، «کیدز باپ 18» با فروش 28 هزار نسخه نهم و «کابوس» به خوانندگی Avenged Sevenfold با فروش 27 هزار نسخه دهم شدند.

مجموع فروش امسال به چهار میلیون و 950 هزار نسخه رسید؛ شش درصد کمتر از هفته گذشته و 16 درصد کمتر از سال گذشته در همین موقع. مجموع فروش آلبوم امسال به 185 میلیون و 100 هزار میلیون دلار رسید که نسبت به سال گذشته 12 درصد افت داشته است.

منبع: خبر آنلاین

and the roads becomes my bride

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید