نمایش پست تنها
قدیمی 01-18-2014
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ارور معروف ! : 0xc000007b

نقل قول:
نوشته اصلی توسط salar1991 نمایش پست ها
سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من از ویندوز XP استفاده می کنم. وقتی که نرم افزارهای کتاب های کانون رو نصب می کنم وبعدش که می خوام اجرا کنم خطای معروف 0xc000007b رو نمایش میده. اکثر کارایی هم که تو اینترنت پیدا کردم انجام دادم اما متاسفانه مشکلم حل نشد. خواهشا یه راهنمایی کارآمد بکنید.

نرم افزار کانون کد فعال سازی میخواد حقیقتش من در مورد این کد ارور یک سرچی در اینترنت زدم و مطلع شدم اکثراً زمانی این ارور بروز پیدا میکنه که شما یک نرم افزار که برای کامپیوتر های 64 بیت نوشته شده رو بخواید روی یک سیستم با پردازنده 32 بیت اجرا کنید ، البته این که گفتید کانون ممکن هست در عملیات وارد کردن رمز دچار مشکل شده باشید و نرم افزار دست کار نکرده باشه و غیر فعال شده باشه
ولی احتمالات دیگه ای هم هست ( این که سیستم ویروسی باشه که البته این احتمالش بسیار ضعیف هست و به بحتمال زیاد شما خواهید گفت که سیستم رو قبلاً چک کردم و ویروس نداره )

اگر سیستم شما 64 بیت هست یا این که نرم افزار کانون فرهنگی آموزش نرم افزاری هست که برای سیستم های 32 بیت نوشته شده باشه و مشکل اولی نباشه ( که براش راه حلی نیست مگر این که یک نسخه دیگه ای از نرم افزار باشه ) و این که عملیات دریافت رمز عبور رو هم درست انجام داده باشید و ویروس هم نباشه میتونید این کار رو انجام بدید
نرم افزار رو قشنگ uninstall کنید ، بعد دوباره نصب کنید
اگر این هم جواب نداد ، برید در بخش cmd ( خط فرمان ، همون جایی که تایپ میکنن ! )
این دستور رو کپی و پیست و اجرا کن :
CHKDSK /r

اگر اومدی وارد شو و نتیجه کارت رو هم بگو ممنون میشم

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید