نمایش پست تنها
قدیمی 09-03-2007
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض كيفيت داوري، جشن يازدهم سينما را درخشان كرد

عليرضا زرين دست:

كيفيت داوري، جشن يازدهم سينما را درخشان كرد

عليرضا زرين دست گفت: خوب بودن كيفيت داوري آثار سينمايي، جشن يازدهم را تبديل به يكي از بهترين دوره‌هاي جشن خانه سينما كرد.

به گزارش سايت سينمايي سوره، اين فيلمبردار سينماي ايران گفت: داوران جشن امسال به دور از هرگونه باند‌بازي، به فيلم‌هاي جشن نگاه مي‌كردند و در اكثر موارد بلافاصله آراي خود را در سالن نمايش صادر مي‌كردند كه اين موضوع باعث سلامت داوري آثار مي‌شد.
وي افزود: اين سومين دوره‌اي است كه من داور جشن خانه سينما هستم و اين روش داوري، بهترين روشي است كه در دوره‌هاي مختلف اين جشن بوده است.
زرين دست در ادامه در مورد كيفيت آثار سينمايي به نمايش در آمده در جشن خانه سينما گفت: اگر بخواهيم سنجشي در مورد فيلم‌ها انجام دهيم بايد فيلم‌ها را با واكنش مخاطب بسنجيم و مخاطب نمي‌تواند با همه فيلم‌هايي كه من در اين جشن و يا جشنواره سال قبل ديدم ارتباط برقرار كند چون مضمون اين آثار تا حد زيادي براي مخاطبان سنگين است و درك آن راحت نيست.
زرين دست ضمن اشاره به روند روبه رشد افتتاح و بازسازي سالن‌هاي سينمايي در تهران و شهرستان‌ها گفت: سالن‌سازي به شكل خوبي انجام مي‌شود و اين مي‌تواند باعث جذب مخاطبان هرچه بيشتر شود اما براي اينكه تماشاگر بتواند با فيلم‌ها ارتباط برقرار كند و ديگران را تشويق به حضور در سالن سينما بكند، بايد نوعي دگرديسي و چرخش در فيلم‌ها به وجود بيايد و آثاري ساخته شود كه بتواند ارتباط خوبي با مخاطب برقرار كند.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید