نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2011
GhaZaL.Mr آواتار ها
GhaZaL.Mr GhaZaL.Mr آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 312

1,461 سپاس در 592 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Question ...

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mina110 نمایش پست ها
خیلی برنامه و هدف ها دارم...که ترس و شرایط محیطی منو گاهی اوقات تحت تاثیر قرار میده و نا امیدم میکنه...

کنکور که یک دیوار خیلی بزرگ هست ..منابعی که کیفیت پایینی دارند...سوالات سطح پایین...

شاید ترس از خودم و اعتمادی که ندارم باعث بشه حتی یه بار هم امتحان نکنم...یه جورایی با دود بازی مخالفم..از قلیون هم تا حالا استفاده نکردم..بچه مثبتم
اولا که قابلا نداشت

دوما من بت سیگار پیشنهاد کردم ؟چی؟کو؟ کی؟ کجا ؟ کِی؟کیه؟کیه ه ه ه ه ه؟

سوما درمورد درس و.. ! سیستم آموزشی این مملکتو متاسفانه اصلا قبول ندارم ! به شخصه اصلا دانشگاه ، نیازمو برآورده نمیکنه و روحمو ارضاء نمیکنه !
یعنی شما در صورتی موفقی که بیرون از دانشگاه درمورد رشته ت مطالع و تحقیق داشته باشی ، البته بطور جدی .. نه سر سری!
دوس داشتم بیشتر حرف بزنیم ولی این تاپیک جاش نیس

چارما
منم تاحالا قلیون نکشیدم (خیلی پاستوریزه ایم! اه اه ! ) ولی دوس دارم یه بار تجربه کنم...
درست مث پفک که کارشناسای تغذیه صدهزار بار گفتن مضره و فشارخونو می بره بالا و... ولی بلاخره هرچند وقت دلت هوس میکنه و میخوری... (البته من معتاد به لواشک و پاستیلم )
اون ترس و بلاخره باید بشکنی.. حتی برا یه بار..

پنجما چون موضوع دارد از بحث اصلیش منحرف می شود راجب موارد مشابه تاپیک ایجاد کنید مینا بانو !
جوابتان را همانجا خواهیم داد ...

غزل

ویرایش توسط GhaZaL.Mr : 06-02-2011 در ساعت 01:09 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید