نمایش پست تنها
قدیمی 03-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بايرن و 110 سال افتخار

مصاحبه اولی هوينس با سايت رسمی باشگاه بايرن مونيخ...

سايت گل- به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران تولد 110 سالگی باشگاه بايرن مونيخ برای تمام هواداران اين باشگاه و مديران باشگاه بسيار خوشحال کننده است.
باشگاه بايرن مونيخ يکی از باشگاه های پرطرفدار و مشهور جهان با 153000 عضو و گردش مالی حدود 300 ميليون يورو در سال،يکی از بزرگترين باشگاه ها در آلمان و جهان است. اين در حالی است که باشگاه بايرن مونيخ در حال حاضر مشکلی از لحاظ مالی در بحران اقتصادی فعلی در جهان ندارد و شايد اين مسئله باعث عملکرد خوب اين باشگاه بوده است. در سالگرد صد و دهمين سال باشگاه بايرن مونيخ سايت رسمی باشگاه بايرن مونيخ مصاحبه اي با اولی هوينس درباره وضعيت باشگاه بايرن مونيخ انجام داده است که اين مصاحبه به شرح زير است.

آقای اولی هوينس آيا ميتوانيد بگوييد که حس شما در آستانه 110 سالگی باشگاه بايرن مونيخ چيست؟
_به قدری حس خوشحالی دارم که شايد نتونم درست بيان کنم،اما واقعاً خوشحال هستم برای باشگاهی که سالها در آن کار کردم و تلاش کردم که روز به روز اين باشگاه بهتر شود،اين حس برای من بسيار زيباست و اصلاً نميتونم توصيف کنم که به چه صورت هستش.

نظر شما درباره وضعيت فعلی باشگاه چيست و به نظر شما چه پيشرفتی در اين 110 سال از روز اول در باشگاه وجود داشته؟ _
ما پيشرفتهای زيادی در اين باشگاه داشتيم،به راحتی ميتونم بگم که شايد يکی از موفق ترين باشگاه های اروپا و شايد هم جهان هستيم،باشگاه بايرن مونيخ خوشبختانه با مديريت عالی و خوبی که تا به حال داشته،هيچوقت ما نه در بحران مالی شديد و نه در بحران ورزشی قرار نگرفتيم و اين نشان از مديريت منظم و خوب باشگاه را دارد.

به نظر شما تا به حال بزرگترين حرکت مثبتی که در باشگاه انجام داديد که باعث پيشرفت باشگاه شده است چه بوده است؟ _
سؤال سختی هستش،نميتونم به طور دقيق به اين سؤال جواب بدم اما ما کلاً در باشگاه هميشه به فکر پيشرفت بوديم و همه سعی ميکرديم که باشگاه بايرن مونيخ را روز به روز بهتر کنيم و من فکر ميکنم همه کسانی که در اين باشگاه کار کردند،کمک کردند تا بايرن مونيخ هميشه نامش در ذهن ها بماند و من به جرأت ميتوانم بگويم در اروپا يکی از بزرگترين تيمها هستيم.

آيا باشگاه بايرن مونيخ در زندگی شخصی شما تا به حال نقشی داشته است؟
_من شخصاً مسائل کاری را با مسائل شخصی خودم،هيچوقت ارتباط نميدم،اما بالاخره باشگاهی که خانه دوم من است،ميتواند در بعضی مواقع در زندگی شخصی من هم تأثيراتی داشته باشد،اما زياد نه.

به نظر شما بزرگترين تحولی که در باشگاه بايرن مونيخ تا به حال رخ داده است،چه تحولی بوده است؟
_به نظر من،همونطور که گفتم ما روز به روز پيشرفت کرده ايم،اما بزرگترين تحول در باشگاه به نظر من ساخت ورزشگاه آليانز آرنا بوده است که تحول بزرگی را در باشگاه ايجاد کرد و باشگاه ما در اروپا جايگاه بالاتری پيدا کرد.

بدترين لحظه اي که در باشگاه بايرن مونيخ داشتيد،چه زمانی بوده است؟
_زمانهای سخت زيادی را در باشگاه پشت سر گذاشتيم،بعضی وقتها باشگاه از لحاظ ورزشی مشکلات زيادی داشت اما خوشبختانه همه حل شد و برای من هيچ لحظه اي سخت تر از لحظه خداحافظی فرانتس بکن بائر از باشگاه نبود،هيچوقت تصور نميکردم که روزی فرانتس از باشگاه بايرن مونيخ بيرون برود و من جای او رياست باشگاه را بر عهده بگيرم،خيلی کسانی که در اين باشگاه کار کردند و در کنار فرانتس بودند،شايد بهتر متوجه بشوند که من منظورم چيست،واقعاً رفتن فرانتس برای ما سخت بود.

بهترين لحظه اي که در باشگاه بايرن مونيخ داشتيد،چه زمانی بوده است؟
_برای من فقط نشستن در محل کارم در باشگاه بايرن مونيخ،خوشحال کننده است و ميتونم بگم که در باشگاه بايرن مونيخ بودن،برای من يکی از بهترين وقتهايی است که من در زندگی لذت ميبرم.

رابطه شما با فرانتس بکن بائر چگونه است؟
_رابطه اي که بين من و فرانتس بسيار نزديک است،من در حال حاضر بعضی وقتها با فرانتس درباره مديريت باشگاه و وضعيت باشگاه صحبت ميکنم و ميتوانم بگويم او مانند مشاور برای من است و در خيلی مسائل در باشگاه به من کمک ميکند،اما در کل رابطه بسيار خوب و نزديکی داريم،هر هفته با هم ملاقات داريم و به گردش ميرويم و خيلی هم خوش ميگذرد(با خنده)

فرانتس بکن بائر که سالهای زيادی در اين باشگاه بوده است،برايش سخت نيست که در حال حاضر در باشگاه مسئوليتی ندارد و نميتواند در باشگاه حضور داشته باشد؟
_البته فرانتس از سهام داران اين باشگاه است و نميتوان گفت که به طور کل در باشگاه بايرن نقشی ندارد،البته بعضی وقتها به من ميگويد که در حال حاضر راحت هستم و مسئوليتی به روی دوش خود ندارم،جالب اين است که هر هفته در تمام بازيهای بايرن مانند هوادار عادی بليط خريداری ميکند و در ورزشگاه بازيهای بايرن مونيخ را تماشا ميکند،در بازيهايی هم که خانگی نيست،به آن شهر می آيد و دا بين هواداران بازی بايرن را تماشا ميکند.

چه کسی در باشگاه بايرن مونيخ برای پيشرفت اين باشگاه نقش زيادی داشته است؟
_اگر از لحاظ مديريتی بخواهم اسم کسی را بگويم،به طور حتم فرانتس بکن بائر هستش اما از لحاظ ورزشی،به راحتی ميتوانم بگويم که اوليور کان يکی از افتخارات باشگاه بايرن مونيخ در چند سال اخير بوده است.

در آستانه جشن 110 سالگی باشگاه بايرن مونيخ چه آرزويی را برای اين باشگاه ميکنيد؟
_من آرزو ميکنم که بتوانيم روز به روز باشگاه بايرن مونيخ را بهتر از قبل کنيم و اميدوارم که بتوانيم خسته هواداران اين باشگاه براورده کنيم و البته جشن 110 سالگی باشگاه بايرن مونيخ را به تمام کسانی که برای اين باشگاه زحمت کشيده اند و مخصوصاً به تمام هواداران اين باشگاه بزرگ در تمام دنيا تبريک ميگم.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید