موضوع: قطبی
نمایش پست تنها
قدیمی 12-29-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation اشكالات تيم قطبي

اشكالات تيم قطبي

اشتباهات فردي تنها با افزايش تمركز روي بازي به حداقل خواهد رسيد. بازيكناني كه با لباس تيم ملي وارد زمين مي‌شوند موظف‌اند كه هر مسابقه ملي را كاملاً‌ جدي بگيرند

سايت گل ـ با وجود آنكه تيم ملي ايران در بازي مقابل قطر،‌ نمايش نسبتاً‌ خوبي داشت اما سرمربي تيم ملي از بازي به هيچ‌وجه راضي نبود و براي اولين‌بار در چند ماه گذشته اولين كسي بود كه از تيم خودش انتقاد كرد. قطبي اشكالات تيم را در جلسه فني امروز،‌ چنين واگويه كرده است:

1. تيم ملي خيلي باز بازي مي‌كرد و در تمام دقايق بازي، فضا براي حركت حمله‌وران قطري وجود داشت.

2. بازي‌سازي در خط دفاع هنوز به هيچ‌وجه انجام نمي‌شود،‌اين يك مشكل تكنيكي است كه شايد با نفرات جديد حل بشود.

3. بعضي بازيكنان از قابليت‌هاي طبيعي خود استفاده نمي‌كنند. اينكه بازيكن كوتاه قامت قطر بالاي سر هاشم بيك‌زاده توپ را وارد دروازه‌ كند به هيچ‌وجه پذيرفتني نيست.

4. از بازيكنان تازه وارد انتظار مي‌رود كه در فرصتي كه نصيب‌شان مي‌شود بهترين نمايش را داشته باشند و با نهايت توان بازي كنند. اين اتفاق درمورد همه صدق نكرد.

5. هميشه بايد بالانس بين بازيكنان پشت توپ و بازيكناني كه جلوي توپ قرار مي‌گيرند برقرار باشد. اين اتفاق در بازي تيم ملي رخ نداد.

6. بايد سريع‌تر تصميم بگيريم. يك بازيكن ملي بايد در هنگام حمله به فكر حركت طولي باشد نه اينكه با يك چرخش بي‌موقع،‌ سرعت تيم را بگيرد و بازي را به عقب هدايت كند.

7. پاس‌هاي كوتاه و ساده،‌ گاهي تأثير بزرگي دارند. گل اول ايران روي همين حركات ساده به ثمر رسيد.

8. انتقال توپ از خط هافبك به خط حمله در لحظات بي‌دليل به كناره‌ها متمايل مي‌شد تا فرصت غافلگيري از دست برود.

9. سه گل خورده در يك بازي مقابل قطر به هيچ وجه پذيرفتني نيست. خط دفاع تيم ملي و البته كسي كه در نقش هافبك دفاعي بازي مي‌كند، بايد با دقت بيشتري حركات حريف را زيرنظر بگيرند. گل اول قطر، حاصل آزاد بودن سه بازيكن اين تيم در يك سوم دفاعي ايران بود
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید