نمایش پست تنها
قدیمی 01-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض روپايي زن ايراني ؛در آستانه ثبت ركورد در گينس

مهدی شاید از معدود کسانی است که ساچمه را می تواند با پا از زمین بلند کند و حتی با توپ راگبی نیز روپایی بزند. او با توپ تنیس 10:35 دقیقه بدون استراحت روپایی زده و با توپ نمره پنج هم 8 ساعت.

سايت گل - باید به این کلام کسی که در مورد ایران و ایرانی گفته:"هنر نزد ایرانیان است و بس" مهر تائید زد. باخبر شدیم جوان ایرانی"مهدی حب درویش" اهل شهریار قصد دارد هنر خود را که در دنیا بی رقیب است به ثبت برساند.
مهدی حب درویش که 30 ساله می باشد این روزها در دوبی به سر می برد تا رکورد روپایی زدن را که قبل از این با 5 ساعت و نیم در اختیار یک کوبایی بود را شکسته و به نام خودش به ثبت برساند... به نام یک ایرانی! مهدی تمام رکوردهای دنیا را در زمینه روپایی زدن شکسته اما متاسفانه در ایران توجهی به آن نشده است.
مهدی شاید از معدود کسانی است که ساچمه را می تواند با پا از زمین بلند کند و حتی با توپ راگبی نیز روپایی بزند. او با توپ تنیس 10:35 دقیقه بدون استراحت روپایی زده و با توپ نمره پنج هم 8 ساعت.
او در طی این زمان و در عین حالی که روپایی می زند به تغذیه خودش هم می پردازد اما آنطور که ما متوجه شدیم اروپایی ها هر یک ساعت روپایی که می زنند، 5 دقیقه استراحت می کنند که در اینصورت رکورد مهدی با توپ تنیس در صورتی که خواب بر او غلبه نکند به 72 ساعت هم خواهد رسید.
تمام زحمات بر دوش خود مهدی بوده. برنامه ریزی ها، نحوه تمرینات و تغذیه و ... همه با خودش بوده ضمن آنکه برادر و خانواده اش نیز خیلی در این راه به او کمک کرده اند. مهدی روزی 4 ساعت تمرین می کند که 2 ساعت کار با وزنه و 2 ساعت کار با توپ است. 4 سال است که بخاطر مصدوم نشدن بازی فوتبال را کنار گذاشته در حالی که تا بازی در تیم پاسارگاد نیز پیش رفت که هم بازی نبی اله باقری ها بود. تمام هزینه های صورت گرفته تا به حال با خود مهدی بوده. حتی نماینده های گینس که قرار است به دوبی بیایند، پول هتل و رفت و آمدشان را از مهدی گرفته اند و این در حالی است که متاسفانه در این راه معمولا اسپانسرها هستند که هزینه ها را متقبل می شوند اما در اینجا هیچکس مهدی را همراهی نکرد.
تمام هزینه های صورت گرفته در این 4 ساله 60 تا 70 میلیون بوده است. البته ناگفته نماند که عربها حاضر شده اند 4 میلیارد تومان به او بدهند تا 10 سال مهدی را بابت برنامه های تبلیغاتی خودشان در اختیار داشته باشند اما مهدی فقط و فقط بخاطر نام ایران قبول نکرد.
دو سال پیش والتر انگلیسی که اصلیت جامائیکایی داشت و به ایران آمده بود در سالن 12 هزار نفری آزادی شروع به رقابت با مهدی کرد با انواع توپ ها(البته بطور دوستانه) اما وقتی نوبت به کار با تیله و ساچمه رسید حریف انگلیسی با بیان کلمه No No از ادامه کار انصراف داد و با تعجب هنرنمایی مهدی را نظاره گر بود
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید