نمایش پست تنها
قدیمی 05-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نيمكت مس و گزينه‌هاي رنگارنگ

پاسخ منفي منصور ابراهيم‌زاده و تعلل امير قلعه‌نوعي با باشگاه كرماني را به دردسر انداخته و آنها در حال حاضر حميد استيلي را در آب‌نمك خوابانده‌اند و ضمن مذاكره او را براي تماشاي بازي هفته پاياني به كرمان دعوت كردند و جالب اينكه تماشاگران ضمن سر دادن شعارهايي عليه استيلي، به شدت لوكا بوناچيچ را تشويق كردند

سايت گل - مسوولان باشگاه مس كرمان در حالي كه با بيش از 4 مربي مذاكراتي كاملا جدي را آغاز كرده‌اند، هنوز به جمع بندي نهايي دست نيافته و مشخص نيست هفته آينده چه كسي روي نيمكت داغ و ملتهب تيم مس كرمان مي‌نشيند. به گزارش خبرنگار سايت گل از كرمان، در حال حاضر لوكا بوناچيچ، گزينه اول و جدي اين تيم كرماني به حساب مي‌آيد.
آنها كه از نتايج خيره‌كننده لوكا در هفته‌هاي گذشته به وجد آمده‌اند، در 3 نوبت با اين مربي كروات و مديربرنامه‌هايش مذاكراتي داشته‌اند اما هنوز به توافق نهايي دست نيافته‌اند. منابع خبري گزارش مي‌دهند باشگاه سپاهان در صورت عدم تمديد قرارداد با امير قلعه‌نوعي در انديشه جذب لوكا بوناچيچ است و همين موضوع باعث شده تا اين مربي كروات براي تمديد قرارداد با مس كرمان امروز و فردا كرده و منتظر اتفاقات بعدي بماند. پاسخ منفي منصور ابراهيم‌زاده و تعلل امير قلعه‌نوعي با باشگاه كرماني را به دردسر انداخته و آنها در حال حاضر حميد استيلي را در آب‌نمك خوابانده‌اند و ضمن مذاكره او را براي تماشاي بازي هفته پاياني به كرمان دعوت كردند و جالب اينكه تماشاگران ضمن سر دادن شعارهايي عليه استيلي، به شدت لوكا بوناچيچ را تشويق كردند.
اين در حالي است كه حميد استيلي ليست بازيكنان موردنياز خود را به باشگاه مس كرمان ارائه كرده و حتي با ستاره‌هايي مثل علي كريمي نيز مذاكراتي داشته است. چند بازيكن تيم استيل‌آذين، رضا نورمحمدي و ابراهيم كريمي دو مدافع راه‌آهن از جمله نفراتي هستند كه در ليست خريد حميد استيلي قرار گرفته‌اند. در اين ميان باشگاه مس كرمان همچنان منتظر پاسخ نهايي لوكا بوناچيچ و امير قلعه‌نوعي مي‌مانند و در صورت پاسخ منفي آنها با حميد استيلي قرارداد نهايي را انجام خواهند داد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید