نمایش پست تنها
قدیمی 04-11-2010
Edrisfm آواتار ها
Edrisfm Edrisfm آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 6

5 سپاس در 3 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
بچه ها قرار شد بگینا شمام ....

ادریس دوستم :

"نه آخه یه مساله ای هست ...."
"شما یه کاری بکو ... اول ...."
"حالا این دیوید هیوم که عباسی گفت یکی از فلاسفه ی بزرگ وقت خودش بوده که پدیده علت و معلول رو رد کرده "
"گردله گوچان"
"توی اره ی سه میبینیم دکتر گوردون در حالی که توی اره دو باید ...."
"آقا تو ای لاستو بشین تا اخر ببین"
"به قول فرهاد .... "
"حالا این پدیده ی جهان های موازی که در فلش فوروارد روش مانور داده میشه از گربه شرودینگر ..."
"نه آخه از کجا معلوم نقیض این درست نیست ؟ "
"نه من خودم به شخصه قبول ندارم این طرز تفکر رو "

فکر کنم این چند تا جمله رو به یه روانشناس بدی خودش بتونه به کمک یه فیزیولوژیست یه ادریس برات بسازه
کاملا جملات مشخصه یه ارتباطاتی به هم دارند کاملا ذهن کامپیوتری و حسابگره و با هر چیزی با دید ریاضی برخورد میکنه (امری که امروزه خیلی کم دیده میشه ! )
دیالوگ زیاد داره ادریس فکر کنم برای شناختنش همینقدر کافیه ....
خو کوروش! حالا که ایجو مکنی، منم برت دارم
از سایر اعضای فروم مذرت ماخام
لطفاً افرادی که ناراحتی قلبی دارن (دردهای عشقی هم جزشه) وافراد زیر هیژده سال بقیشه نخوانن

خووووووووووووووووو
کورش مه نمی دانم تو سایت تکیه کلامت چیزه ولی وختی میریم بیرون و عین وروره جادو مغزمه سالاد مکنی ای چیزایه زیاد میگی (بگیر تحویل)

1 - خو ادریس، آخه خو ایجوری خو خیلی بده (همراه با احساس ناراحتی) -عموماً این دیالوگ بعد از غذا خوردنی که من حساب مکنم گفته میشه-
2 - یه چیزی یه چیزی (بدون مکث بین یه چیزی اول و یه چیزی دوم)
3 - اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ، خب ببین (استرس روی ب اول)
4 - خب نه
5 - ماخای بکشیتمان! -در کمال احترام و به صورت استفهام انکاری- (خطاب به راننده ای که در حال حرکت بوده و احتمال برخورد ما به سپرش بیش از 50 درصده)

6 - خب نه آقا، ببین! ما میتانیم... (کلمه مورد تأکید "خب"، "آقا" و "ببین" می باشد.)

خوبه گردله گوچانه، ا خودت یاد گرفتم ها

بین میذاریتمان
کره مقالم هنو مانده
وَییییییییییییییییی

-----------
اضافه شده توسط ادمین

ویرایش توسط Edrisfm : 04-12-2010 در ساعت 12:31 PM دلیل: اضافه کردن 2 عدد "خو" به مورد اول و مورد 6
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید