نمایش پست تنها
قدیمی 04-27-2012
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

الان در حالت کامل دشارژ هستم جالبه اولین بار هست که پشت کامپیوتر هستم و احساس خستگی میکنم ! امروز شاید در طول این 1 یا 2 ماه بهترین روزم تو فروم بود چون یه پستهایی رو دیدم که تا به حال ندیده بودم ! خلاصه کلی لذت بردیم از دیدن این پستها !
جاتون خالی من نمیدونم شما اهل سریال دیدن هستین یا ولی اگر یه سریالی نظر شمکا رو بگیره مخصوصاً اگر دانشجو باشین میشینید پست کامپیوتر حالا یه چیپسی یا نون و پنیر و عسل یا مربایی یه چیزی خوردنی دم دستتون هست بعد هی قسمت های مختلف رو پست سر هم میبینید میرید تو بحر سریال بعد چشاتون آلبالو گیلاس میشه ولی نمیخواید پاشید خلاصه به خاطر یک چیز مجبور میشید از پشت کامپیوتر بلند شید ! من الان امروز اون حس رو داشتم ! فقط با تفاوت این که سریال نمیدیدم داشتم تو فروم میچرخیدم خیلی حال داد بهم ! جاتون خالی !
حالا جدای از اینها واقعاً آدم اگر یه چیزی رو دوست داشته باشه اصلاً خسته نمیشه ازش مگر این که بدنش جواب کنه پیش خودم گفتم من که الان این حس رو دارم خوب خدا چی میشد من همین حس رو برای درسس داشتم ؟
الان هم که همتون هی ویندوز 8 ، ویندوز 8 میکنید ولی من تا ریلیس آخرش نیاد
نسخه کرک شده اش تو بازار نیاد اصلاً طرفش هم نمیرم !
خلاصه کوتاه کنم صحبت رو ، من قضیه اون پست قبلی رو خودم دنبال میکنم اگر هیچکس هم استقبال نکنه خودم تنهایی انجامش میدم
به نظر من بلاخره یکی باید یه کاری کنه تا این همه پست این گرد و خاکا از روش برداشته بشه ، و از اون دالان های تاریک بیان بیرون تا همه رویتشون کنن !

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

7 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید