نمایش پست تنها
قدیمی 04-27-2012
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلامی به گرمی تنور ! به تمام کاربرهای با صفا و خوب پیسی
امشب یه مقداری بیحال هستم به خاطر این که سر شام زیاد دوغ خوردم
دوغ آبعلی بود مال ولایتمون ما هم ذوق مرگ بودیم زیاد خوردیم !
بابام هم دعوام کرد گفت بچه پاشو برو درستو بخون دیگه زیاد پشت کامی میشینی من هم بهش گفتم دیگه از این به بعد درشم رو میخونم ( با لحن بچه مثبت بخونید !! )
این از این به بعد ها از همون هاست که باباهه الان خوابه و ما هم پشت کامی داریم سیر و سیاحتی برای خودمون میکنیم !
ولی نگرانیش رو درک میکنم ، با این وضع و احوال تا پدرم شاغل هست باید شغلی برای خودم پیدا کنم لامصب تا قبل از این که ارشد نگیری کارت همچین خوب راه نمیفته !
معلوم نیست فردا بدتر امروز نباشه ! بازاری که اصلاً نمیتونم بشم
تو بازار امروز خر و بار و صاحابش و با هم میدزدن !
اینا افکار شفتانه یک نوگل شکفته هست لطفاً به گیرنده های خودتون دست نزنید !
نمیدونم چرا شبها که میخوام بخوابم تو تخت خوابم یکدفعه افکار استراتژیک میاد سراغم !
بابام میاد بالا سرم گاهی اوقات دیر وقت میگه شفت شدی بچه ؟ چرا با خودت حرف میزنی ؟ دیدید گاهی اوقات آهنگ میزارید بعد میرید تو جو آهنگ یکدفعه یکی وارد اتاق میشه بعد شما خودتو به هر دری میزنید که طرف بو نبره شما تو عالم هپروت بودید ؟
جوگیری که من میگم اینه ، یادش به خیر بروس لی چقدر به یادش جفتک انداختیم !
حالا همه اینا به کنار تقریباً 30 ، 40 روز دیگه امتحانام شروع میشه نمیدونم باید تمام درسهایی که تا به حال تلنبار شدن رو بگیرم بخونم نمیدونم باید از کجا شروع کنم !
ولی باید شروع کنم و اصلاً به فکر نتیجه هم نباشم ، اگر به نتیجه فکر کنی همش اضطاب الکی نصیبت میشه ! که هیچ فایده ای هم نداره باید سخت تلاش کنم خدا عاقبتمون رو به خیر کنه ! اون وقت یه دوست دیوانه دارم میاد بهم میگه بیاد تو این مسابقات استقامت تخم مرغ هست بگیریم شرکت کنیم !
واقعاً دیوانه نیست تو هم وقت گیر آوردی ها ! تو این هیر و ویری باید درسا رو زودتر پاس کنی مدرکه رو بگیری ! یه دوست داشتم میگفت مگر بیل گیتس مدرک گرفت فلان کاره شد گفتم چلمن ! بیل گیتس هوشش 160 بود ذاتاً به درس علاقه داشت ! دانشگاه برای مغز اون و افکار اون کوچیک بود تو که مغزت از آهکه ! هر روز هم سورپرایز میشی ( استادا بیرون زیاد میندازنش آخه سوال الکی زیاد میپرسه ! ) مدرک نگیری نون خشک هم بهت نمیدن اون وقت هست که ارواح جد و آباد بیل گیتس رو مورد عنایت قرار میدی که چرا الگوی تو شدن ! میخوام حرف بزنم بیشتر اما خجالت میکشم اینجا قبلاً سر قفلیش باز بود الان صاحاب داره میاد پوستمون رو میکنه !
فعلاً ما از اینجا رفتیم ولی به زودی برمیگردیم

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

7 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید