نمایش پست تنها
قدیمی 08-19-2008
haj_amir haj_amir آنلاین نیست.
دوست و کاربر فعال سابق

سپاسها: : 2

122 سپاس در 119 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
سلام ...
دقيقا درست ميگي داستان پدر خواننده در نوع خودش بينظيره والا ماريو پازو با قيمت هنگفت رمانش رو نميخريد من جزئيات رو منظورم نبود كليت منظورم بود كه داستتانهاي گنگستري
موضوعشون قوي نيست والا در نوع خودش شايد ميشه گفت بهترينه
من چون تفنگ دستم نگرفتم چون آدم نكشتم به پدر خوانده ميگم "فيلم" دوست خوبم محمد (پيروش) گفتند كه يعني توي ارودگاه نازيها بودي و تا حالا با گاز خفه شدي كه فهرست شيندلر رو دوس داري ؟ باز بحث كلياته شيندلر مردي بود كه بد بود كه عياش بود اما با ديدن وضعيتهايي دچار تغيير ميشه آدم خوبي ميشه باعث نجات جان افرادي ميشه توي فيلم قدرت و ضعف و قوي و ضعيف رو كنار هم ميبينيم و خيلي جيزاي ديگه كه ميشه در زندگي روزمره احساسشون كرد اما نهايتا خب ميگم كه اصلا اصراري روي نظرياتم ندارم چون ميدونم من اصلا فيلمبين ! نيستم و خيلي مونده تا فيلم ببينم و توصيه يونس هم قابل قبوله

اين پرونده ميتونه همچنان باز بمونه و دوستايي كه در آينده به اين بخش اضافه ميشن نظرشونو بگن بگن كه اگر قرار باشه انتخاب با اونا باشه كه يكي از چند فاكتور بالا رو كه ذكر كردم انتخاب كنند كدوم رو انتخاب كنند ؟
يه موضوع جديد و كمي تخصصي تر مطرح ميكنم اما جون خودتون بذاريد من فعلا كمي سرم شلوغه شما گرمش كنين منم ميام

نظرتون در مورد اخلاق در سينما چيه ؟ در مورد به نظرتون تا چه حد بايد به مسائل خصوصي و زندگي زناشويي در فيلمها پرداخته بشه به نظرتون چه مقدار از فيلمهايي كه ساخته ميشن از اين موارد براي فروش فيلمهاشون استفاده ميكنن ؟ اصلا طرح اين سوال درسته كه نظرتون در مورد اخلاق در سينما چيه ؟‌ اصلا درست هست بخواييم سقف و كفي براي محدوده اخلاق در فيلمها در نظر بگيريم ؟ نظرتون در مورد فيلم گناه اصلي (جولي باندراس) چيه ؟
شما ترجيح ميديد فيلمها طوري ساخته بشه كه ناچار باشيد خودتون به تنهايي اون رو ببينين
يا اينكه فيلمها طوري باشن كه به همراه خانواده هم بشه اون رو ديد يا اصلا فرهنگ خودمون رو تغيير بديم و اين جور مسائل برامون حل شده باشه
به هر حال اينا همه نظرات مختلفي هست كه در اين باره داده شده
عده اي ميگن كه اين ماييم كه بايد خودمون رو تطبيق بديم و اين مسائل برامون حل شده باشه
و اصولا اينها اصلا چيز مهمي نيستند اين جامعه ماست كه توانايي هضم اينطور مسائل رو نداره و اين يك ضعفه و ما بايد اين نقيصه رو رفع كنيم
بعضيهاي ديگه با اين ديد نگاه ميكنن كه در فيلمهاي هاليوودي پرداختن به مسائل جنسي فراتر از حد معمولش هست و صرفا به خاطر فروش بيشتر فيلم هست
و...
شما از چه گروهي هستين و چه نظري دارين ؟
بهتره كه كامل و طولاني بنويسين والا "خوب است" يا "بد است" در واقع اصلا به درد نميخوره
به نظر من در خيلي از فيلم ها اون جنبه اقتصادي واقعا وجود داره و اون فيلم ميتونسته كاملا بدون وجود اون قسمتها هم فيلم موفق و خوبي بشه و اصلا نيازي نيست اينقدر به جزيات بپردازند !
در حالي كه از طرفي بايد گفت لزومي نداره حقيقتي رو كه وجود داره از فيلمها حذف كرد
مثل سينماي ايران !
حالا هروقت من كارگردان شدم و فيلم ساختم به طور دقيقتر عرض ميكنم خدمتتون كه حد و حدودي كه من در نظر دارم چقدر هست
به نظرم اين مسائل به عنوان حقيقت هايي كه وجود دارند حتما بايد در فيلمها بهش پرداخته بشه اما نه با ذكر جزييات! به هر حال كارگردان بايد مديريت داشته باشه ! آموزش بدون خونريزي!
فكر كنم بازهم نظرياتي كه بوي قرمه سبزي ميدهند از ما پابليش شد
زود باشد كه سر چوب پاره سرخ كند اين پير زنديق !
نمیدونم فیلم عروس چاق یونانی من رو دیدی یا نه ؟
یه فیلم کم خرج و بدون خشونت و صحنه های غیراخلاقیه
که تو امریکا فروش بالایی هم داشت
تو خارج فیلمها درجه بندی دارن و مخاطب سنی خودشونو دارن
حتی دی وی دی ها هم به سنین خاصی فروخته میشن

اما ما به دلیل مسلمون بودنمون کلا با این مسایل مخالفیم
به همین دلیل هم اکث دی وی دی ها به صورت قاچاق تو جامعخ تزریق میشه
و رو فروشش هم هیچ نظارتی نیست

کوروش جون تو هم نگاه نکن برات بده
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید