نمایش پست تنها
قدیمی 02-25-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر

صحبت فرگوسن نشان مي‌دهد چه مربي‌ باارزشي در اختيار داريم
ياوري: کي‌روش به خواسته‌هايش رسيد

سرمربي تيم فوتبال فجرسپاسي گفت: کارلوس کي‌روش در ديدار تدارکاتي با اردن به خواسته‌هايش رسيد.

محمود یاوری در مورد دیدار تدارکاتی ایران و اردن که با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت؛ گفت: بازی بدی نبود و شروع مجدد خوبی برای تیم ملی محسوب شد. فاصله بین بازی‌های تیم ملی زیاد است و کی‌روش می‌خواست پیش از بازی رسمی با قطر یک بازی دوستانه داشته باشد که فکر می‌کنم در این بازی به خواسته‌هایش رسیده باشد.

وی در مورد اینکه خواسته‌های کی‌روش را چه می‌داند گفت: انسجام، شناخت مهره‌ها، اعتماد به نفس بازیکنان و انرژی مثبت خواسته‌های یک مربی از بازی تدارکاتی است که تصور می‌کنم کی‌روش در این بازی به آنها رسید. در بازی دوستانه نتیجه مطرح نیست. اگر تیم ملی برنده شود اما دستاوردی برای سرمربی نداشته باشد خیلی خوب نیست.
یاوری در مورد اینکه برخی معقتدند تیم ملی در این بازی دوستانه اشکالات فنی زیادی داشت گفت: مشکل فنی وجود دارد ولی مربی بهترین نفر برای تشخیص اشکالات فنی است. شاید تشخیص من در مورد مسایل فنی تیم ملی اغفال کننده باشد و منطبق برای واقعیت نباشد. سرمربی تیم ملی به خوبی این مسایل را می‌فهمد.

سرمربی فجرسپاسی تاکید کرد: فرگوسن چند روز پیش گفت دو نفر برای هدایت منچستر یونایتد می‌توانند مفید باشند اول کی‌روش و دوم مورینیو. صحبت‌های فرگوسن نشان می‌دهد که ما چه مربی ارزشمندی در اختیار داریم. نباید این مسایل را ساده بگیریم. با این حال معتقدم اگر لیگ بدون وقفه برگزار شود و تیم ملی هر از گاهی بازی‌های دوستانه حتی با تیم‌های باشگاهی و تیم‌های مطرح دنیا انجام بدهد بهتر و مفیدتر است.
یاوری در ادامه گفت‌وگو با فارس در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: به نظر من اگر کفاشیان ۴ سال دیگر در فدراسیون باقی‌ بماند بهتر است. نمی‌توان از تجربه به آسانی گذشت. شاید شرایط فدراسیون او ایده‌آل نبود اما حضور همین تیم مدیریتی در فدراسیون برای آینده فوتبال ما مفید‌تر و موثرتر خواهد بود.
وی در مورد اینکه مجمع فدراسیون فوتبال به کفاشیان رای می‌دهد یا نه گفت: من آدم سیاسی نیستم و نمی‌دانم پشت قضیه چه می‌گذرد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید