نمایش پست تنها
قدیمی 07-08-2010
LP Girl آواتار ها
LP Girl LP Girl آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

20 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Post پيکر بهرامي در خاك ‌آرام گرفت

صبح امروز با حضور جمعي از هنرمندان

پيکر بهرامي در خاك ‌آرام گرفت

مراسم تشيع پيکر مرحوم محمود بهرامي بازيگر سينما، تئاتر و تلويزيون ايران‌ صبح امروز پنجشنبه 17 تير ماه در خانه‌ سينما شماره دو برگزار شد.

به گزارش مهر، در ابتداي مراسم بهمن هاشمي مجري تلويزيون و دوبلور گفت: اميدوارم همه هنرمنداني که براي شما مردم زحمت مي‌کشند در زمان هاي اين چنيني از همراهي شما برخوردار شوند. من و مرحوم بهرامي در چندين کار با يکديگر همکاري داشتيم و در تمام اين مدت وي بسيار صادقانه کار مي‌کرد.

وي افزود: من بعضي مواقع به وي مي گفتم چرا کمي هنري ‌تر کار نمي‌کند و او عنوان مي کرد مردم همين را دوست دارند، پس بگذاريم آنها لذت ببرند. اميدوارم همواره بهرامي‌ها در عرصه هنر جاودان بمانند.

خسرو اميرصادقي بازيگر و تهيه ‌کننده سينما نيز در ادامه بيان کرد: بهترين کلمه‌اي که مي‌توان درباره‌ زنده ‌ياد بهرامي به کار برد بي‌آزار بودن است. فکر مي‌کنم که بهرامي بي‌ آزارترين هنرمند اين مملکت بود.

وي با اشاره به آشنايي چندين ساله خود با بهرامي در عرصه‌ تئاتر و سينما گفت: بهرامي شخصيتي بود که کوچکترين رنجشي براي ديگران نداشت. من به عنوان کسي که سال ها در تئاتر و چندين سريال با وي همکاري داشتم به خوبي شاهد اين مسئله بودم.
اين تهيه ‌کننده سينما عنوان کرد: نمي‌دانم مصلحت در چيست اما مثل اينکه خدا قسمت کرده از عيد امسال هنرمندان را ببرد. شما را به خدا، هنرمندان را تا زنده هستند در نظر داشته باشيد.

مراسم تشييع‌ پيکر بهرامي در حالي برگزار شد که هنرمنداني زيادي در اين مراسم حاضر نبودند.

حبيب اسماعيلي ، گيتي معيني ، مهدي ميامي ، رحمان مقدم ، اصغر بيچاره و ... در اين مراسم حضور داشتند. اين بازيگر 15 تير ماه در بيمارستان لبافي ‌نژاد تهران به دليل عارضه‌ ريوي درگذشت.

ژست بي خوابي و منگي واسه من نگير دوباره! كسي كه جلوت نشسته عصبي و لت و پاره!
توي پائيز مجاور، وسطاي ماه آذر، شد قرارمون كه باهم بزنيم به سيم آخر!

Babak Rahnama (New Song) :: Khodaye Man
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید