نمایش پست تنها
قدیمی 01-04-2011
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ناليز مربي صربستاني از گروه چهارم
بورا: تيم باكيفيت ايران كار دشواري در جام ملت‌ها دارد

خبرگزاري فارس: سرمربي صربستاني درباره شرايط تيم ملي فوتبال ايران در گروه چهارم جام ملت‌هاي 2011 آسيا گفت: ايران تيم خوبي است، اما كار دشواري مقابل امارات، كره‌شمالي و عراق دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس، بورا ميلوتينوويچ عضو كميته فني و استعداديابي فوتبال قطر در تحليلي تيم‌هاي حاضر در گروه‌هاي چهارگانه جام ملت‌هاي آسيا را مورد بررسي قرار داد.
وي در مورد گروه چهارم اين مسابقات و شانس تيم‌هاي صعود كننده از اين گروه به مرحله بعد عنوان كرد: گروه چهارم يكي از سخت‌ترين گروه‌هاي اين دوره است و رقابت سختي بين تيم‌هاي حاضر در جريان خواهد بود.
ميلوتينوويچ ادامه داد: در اين گروه عراق، قهرمان دوره گذشته، ايران قهرمان 3 دوره از جام ملت‌ها، كره شمالي، تيمي كه موفق به حضور در دوره اخير جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي شد و امارات كه از بازيكنان جوان و باكيفيتي سود مي‌برد، حضور دارند.
وي تصريح كرد: شرايط در اين گروه بسيار فشرده است. من روش بازي عراق را تماشا كرده و زيرنظر گرفته‌ام و نحوه بازي آنها را براي بازي مي‌پسندم. آنها نگرشي قوي به جام ملت‌ها دارند. اين تيم را بسيار خوب مي‌بينم و خيلي خوشحالم كه در سال 2009 و در جام كنفدراسيون‌ها هدايت اين تيم را به عهده داشتم. اگر بخواهم يك تيم را انتخاب كنم آن عراق خواهد بود.
عضو كميته فني و استعداديابي فوتبال قطر ادامه داد: خاطرات خوبي از كار كردن با عراق در جام كنفدراسيون‌ها دارم و تجربه بزرگي براي من بود. عراق تيمي خوب با مربي بزرگ است كه به خوبي فوتبال بازي مي‌كنند.
ميلوتينوويچ درباره شرايط ايران در اين گروه گفت: افشين قطبي دوست خوب من است و با ايران نتايج خوبي كسب كرده است. آنها چين و كره جنوبي را در سال گذشته شكست دادند. ايران تيم با كيفيتي است، اما نمي‌دانم بهترين بازيكن آنها كدام است. ايران بازي‌هاي سختي مقابل عراق، كره شمالي و امارات خواهد داشت.
وي افزود: وقتي كره شمالي را در جام جهاني 2010 ديديم، آنها مقابل برزيل با سخت كوشي خود بازي قابل قبولي را به نمايش گذاشتند، اما تجربه زيادي نداشتند. منتظر ديدن نحوه بازي آنها در جام ملت‌هاي آسيا خواهم بود.
ميلوتينوويچ در پايان عنوان كرد: اماراتي‌ها هم مربي بسيار خوب و بازيكنان جواني دارند، اما فكر كنم عراق، ايران و يا كره شمالي شانس بيشتري براي صعود به مرحله بعد دارند.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید