نمایش پست تنها
قدیمی 07-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اما به نظر نمي رسد كه 90 تعطيل شود، شايد كمي ديرتر به روي آنتن بيايد،چرا كه اين برنامه حامياني هم دارد كه مي توانند باعث پخش اين برنامه شوند.

عصر ايران ورزشي- با آغاز ليگ برتر فوتبال ايران، بي شك همه فوتبالدوستان در انتظار اين هستند كه عادل فردوسي پوربا برنامه 90 خود، بار ديگر بسياري پاي تلويزيون بنشاند.

برنامه 90 كه بدون هيچ اغراقي پربيننده ترين برنامه ورزشي تلويزيون است، سال ها است كه به مسائل حاشيه اي و مسائل داوري فوتبال مي پردازد.

با توجه به مشكلاتي كه در سر راه پخش اين برنامه در سال پيش به وجود آمد و حتي اين برنامه تا آستانه تعطيل شدن نيز رفت، ولي با حمايت برخي مسئولان صدا و سيما از جمله پورمحمدي رييس شبكه 3 سيما اين برنامه تا انتهاي فصل قبل مسابقات را پوشش داد.

ولي انگار همان دشمنان هميشگي عادل، در صدد هستند تا اجازه ندهند كه 90 روي آنتن برود.

فردوسي پور كه خود تهيه كننده برنامه نيز هست، مخافت شديد خود را با پخش 90 پس از سريال فاصله ها اعلام كرده است.

سريال فاصله ها از ساعت 23 از شبكه 3 سيما پخش مي شود و به نظر مي رسد كه طرفداران زيادي را هم بين خانواده ها پيدا كرده است.

البته ظاهراً مشكل 90 براي پخش زياد حاد و غير قابل حل نباشد، ولي باز هم بايد نگران بود كه آيا اين برنامه پرطرفدار پخش خواهد شد يا خير.

گفتني است كه حرف هايي كه فردوسي پور در گزارش هايي كه در جام جهاني انجام داد و هشداري كه از سوي مسئولين به وي داده شد، نگراني ها را دو چندان كرده است.

اما به نظر نمي رسد كه 90 تعطيل شود، شايد كمي ديرتر به روي آنتن بيايد، ولي اين برنامه حامياني هم دارد كه مي توانند باعث پخش اين برنامه شوند.

بايد منتظر ماند و ديد كه آيا باز هم عادل فردوسي پور با 90 مي آيند و يا از ديدن اين برنامه جذاب محروم خواهيم شد؟
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید