نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

گردوخاك مظلومي: در تمرين استقلال در حد بازيكنان يك ميليون توماني هم نبوديد

سرمربی تیم فوتبال استقلال در شرایطی به کم توجهی بازیکنانش انتقاد داشت که لیدرهای باشگاه نیز از عملکرد بازیکنان به شدت انتقاد کردند و خواستار برخورد با برخی بازیکنان شدند.

سايت گل ـ پرويز مظلومي سرمربي استقلال در حالي تمرين استقلال را كليد زد كه برنامه‌اش عصبانيت با اعلام واكنش به نمايش روز گذشته استقلال مقابل نفت بود. در حالي كه گفته مي‌شود كادرفني استقلال به شدت مورد غضب مديرعامل باشگاه قرار دارند مظلومي در تمرين امروز نارضايتي‌ها را با جملات تند به بازيكنان ابراز كرد.

او در حالي كه غرولندكنان مدام بند سوتش را دور دستش مي‌چپيد و باز مي‌كرد حرف‌هايش را اين طور شروع كرد: «من اگر جاي هواداران استقلال بودم حتما عليه‌تان شعار مي‌دادم. با اين بازي‌اي كه شما كرديد همه خجالت كشيديم اما خودتان بيش از بقيه بايد ناراحت اين نمايش باشيد و حتما آن را جبران كنيد.»

مظلومي سپس صداي خود را بالا برد و گفت:«ديروز در حد بازيكنان يك ميليون توماني هم بازي نكرديد و توقع من از شما خيلي بيشتر است اين بازي شما باعث نااميدي هواداران شد و شما كاري كرديد كه بايد از هواداران استقلال عذرخواهي كنم.»

مظلومي ادامه داد:«هواداري كه تا آن موقع شب به ديدن بازي شما مي‌آيد بايد خوشحال به خانه برود اما شما اين دلخوشي از آنها دريغ كرديد.»

مظلومي سپس حرف‌هاي خود را اينطور جمع بندي كرد:«برويد و سعي كنيد در بازي بعدي جبران كنيد. من متأسفم كه بگويم بعضي از بازيكنان ما در زمين راه مي‌روند و حواسشان كه در استقلال بازي مي‌كنند.

يادتان باشد اگر بخواهيد دوباره اينطور بازي كنيد بهتر است كه تيم را تعطيل كنيم.»