نمایش پست تنها
قدیمی 03-18-2011
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow

سال 89 برای شما چگونه سالی بود و چگونه گذشت ؟
چطور بود ؟ راضی بودین ؟ شکر خدا هزار مرتبه شکر خوب بود
بهترین اتفاقات عمرتون توش افتاد؟ بله ... مزدوج شدیم
خدای نکرده بدترین خبرها رو بهتون داند؟ اونم بله فوت مادر همسرم خبر شوک دهنده ای بود
بهترین سفر زندگیتون رو رفتید ؟خیر
با دوستت که سالها قهر بودید اشتی کردید؟ چنین دوستی الحمدلله ندارم
خدای نکرده عزیزی رو از دست دادین ؟بله
پولدار تر شدین؟ بله
جیباتون خالی تر شد ؟ اینم بله
خودتون خواهر برادرتون یا اقوام نی نی به دنیا آورد ؟خودم خیر... بقیه که گفتی هم خیر!
کنکور قبول شدید ؟شصت سال پیش
مشروط شدین ؟پنجاه سال پیش
ارشد آزمون دادی؟پول میخواد هوارتا
یه خونه بزرگ خریدین ؟می خریم انشالله
خدای نکرده خونتون رو دزد زد ؟شکر خدا گوش شیطون کر خیر
خواهرتون ازدواج کرد ؟ نود و پنج سال پیش
مشکل عاطفی براتون پیش اومد؟ ریپ زدیم
جواب رد شنیدید؟ هنوز شلوارم دوتا نشده ولی کلا همه چیز احتمال داره (این قانون بیستم نیوتون بود توضیح دادم کسی آتو نگیره)
جواب رد دادید ؟ اوه تا دلت بخواد، مخصوصا وقتی جیبت خالیه مجبوری همسر رو بپیچونی
حج رفتید ؟ به این سبک حج رفتن فعلی اعتقادی ندارم ، حج من خوبیهای من برای هم میهنانم هست
چاق تر شدید ؟ شدیددددددددددددددددد
یه کار خوب پیدا کردید ؟ بالقوه بله - بالفعل خیر
از کار قبلیتون انصراف دادید ؟ بالقوه بله - بالفعل خیر
جمع بندیتون از این سال چی بود ؟ شکر خدا همه روزهای خدا خوبه
واسه سال بعد چی میخواین ؟ خیلی چیزها، سلامتی، شادی، شادکامی، رزق و روزی حلال و آزالدی مالی (امنیت مالی غلطه آزادی مالی درسته) و از همه مهمتر رضایت الهی
چه برنامه هایی دارین ؟ زیاده ولی مهمترین اونها: اول خیلی دوست دارم یه جابجا بشیم یه خونه بهتره اجاره کنیم که جامون بزرگتر بشه دوم هم خیلی دوست دارم شغلم رو بهتر و درآمد حلال بیشتری داشته باشم سوم هم خیلی دلم میخواد زبان انگلیسی رو ادامه بدم چهارم خیلی خیلی دوست دارم از نظر فکر و عمل بزرگتر و بالغ تر بشم

چه اتفاقات مهمی قراره در سال بعد براتون بیفته ؟ خداوند عالم است من فقط می تونم ازش مودبانه با کلی شرمندگی تقاضا کنم
89 رو در پی سی سیتی چطور گذروندید ؟ خوب بود شکر خدا عزیزان و دوستان خوبی دور هم گرد اومدن و محفل خوبیه
با کیا دعوا کردید با کیا اشتی کردید؟ با خیلیها بحث سنگین کردیم و خوب قهر نکردیم که بخوایم آشتی کنیم و جنبه خوبی دارم همگی شکر ایزد
چیا یاد گرفتی چیا یاد دادی ؟ زیاده توقع نداری تو چهار خط بنویسم که؟
ادمین چه کارای بدی کرد ؟ چه انتظاراتی ازش داشتی ؟ خیلی کارهای بدی کرد و باید اعدام بشه و انتظار دارم تو سال نود شیرینی عروسییش رو بخورم حالش جا بیاد الهی به حق جدش امسال دامادش کن
دوست داری سال جدید سایت رو چطور ببینی چی بشه ؟ دوست دارم عالی ببینم و عالیتر بشه

سوال مهم:
کوروش خودت کی به این سوالات پاسخ میدی؟
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید