نمایش پست تنها
قدیمی 12-26-2011
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض جدایی نادر از سیمین - پولها رو چه کسی برداشت ؟

ما چاکرم این حرفها چیه
خوشحالم که دوستهامم از این فیلم خوششون اومده و خوشحالتر که از نوشته ی سطحیم خوششون اومده .

مهرگان خانوم خو مگه نوشته هامه نخواندی خدااااا

جواب این سوالو دادم که پولها اخرش چی شد ؟

پولها قطعا باید یه دلیل منطقی برای نبودنشون وجود میداشت یعنی باید طوری در داخل فیلم این مساله رو نشون میداد که نه کسی می دزده نه کسی برمیداره نه هیچی
فیلم رو دوباره که ببینی متوجه میشی که سیمین وقتی که داشت به کارگر ها پول میداد که یه چیزی رو (فکر کنم پیانو بود ) به طبقه اول ( مورد منازعه ) جابجا کنند
رفت سر میز پول برداره همزمان با تلفن هم صحبت میکرد حواسش زیاد جمع نبود بحث پول خرده تر هم در میان بود خلاصه یه کش و قوس توی کار افتاد و سیمین پول رو از اونجا برداشت به کارگر ها بده که داد و چون داشت تلفن میکرد و بعدشم رفت و ... یادش رفت که به نادر بگه
و همین ! .

نقل قول:
جایی که مرد (نادر) به راحتی بهش دسترسی داره ولی زن نه! وباید کلی تلاش کنه تا...
من دقیق نفهمیدم که حالا یعنی چی خب که چی
اون خونه چون مثل یه مجتمع میمونه یه در ورودی کلی داره که بیگانه نمیتونه وارد بشه تنها ساکنین اون مجتمع میتونن وارد بشن
حالا قراره 2 نفر کلید در اصلی رو هم برای هم جا بگذارند اگر قرار به استفاده از اون کلید در طول روز باشه میشد اون رو به دست همسایه بدی و ساره بیات هر بار بیاد از همسایه بگیره ولی چون ابتدای صبح بوده و موجب دردسر میشده باید یه جوری بیرون خونه میذانشتنش و برای اینکه کسی پاش بهش نخوره و یا بچه های کوچیک برش ندارن میذاتش روی کنتور برق
فکر کنم کار رایجیه

مشکلات سالمندان چه بگم والا ولی به نظرم اصل ماجرا و موضوعی که روش تاکید شده چیز دیگه ای بوده

5 کاربر زیر از دانه کولانه سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید