نمایش پست تنها
قدیمی 10-12-2011
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض می‌گویند پزشک مایکل جکسون حقايق را پنهان کرده؛

می‌گویند پزشک مایکل جکسون حقايق را پنهان کرده؛
مايکل جکسون را پزشکش به قتل رساند؟

پروندهٔ مرگ مشکوک مایکل جکسون در حالی در دادگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد که کنراد موری، دکتر این خوانندهٔ پاپ متهم ردیف اول این پرونده است.

این در حالی است که پیراپزشک این خواننده مدعی شده پزشک مخصوص جکسون در زمان فوت وی از گفتن حقیقت طفره می‌رفته است. ریچارد سنف نام پیراپزشکی است که با شتاب خود را بالای سر جکسون رساند تا وی را از مرگ نجات دهد، اما 45 دقیقه تلاش او بی‌ثمر ماند و مایکل جکسون در ژوئن سال 2009 درگذشت. طبق اظهارات سنف در دادگاه، ‌وقتی او به اتاق جکسون رسید، این خواننده را با چشمانی باز روی زمین دید.

سنف در این‌باره گفت: «کلاهی جراحی بر سر جکسون بود و رنگ صورتش به آبی متمایل شده بود. من از دکتر مخصوصش که شدیدا ترسیده و خیس عرق بود، پرسیدم: شرایط جکسون چطور است؟ وی در جواب من گفت: هیچی، هیچ علائم حیاتی ندارد.»

این پیراپزشک در دادگاه گفت: «من 42 دقیقه تلاش کردم جکسون را به زندگی بازگردانم، اما «کنراد موری» در تمام این مدت هیچ کمکی به من نکرد.»

سنف مطالب جالب توجه دیگری را نیز در دادگاه عنوان کرد که از آن جمله می‌توان به مشاهده‌ی چندین بطری قرص روی میز کنار تخت جکسون اشاره کرد.

سنف در ادامه گفت: «موری به من گفت که فقط مقداری لورازپام به جکسون داده تا بتواند به راحتی بخوابد. او در آخر گفت که خستگی بیش از حد و کمبود آب بدن جکسون را درمان می‌کرده است.»

این پیراپزشک و پزشک هیچ‌وقت درباره‌ٔ تجویز داروهای مسکن برای جکسون توسط موری صحبتی به میان نیاورده‌اند و این مطلبی است که پنهان کردن آن موجب می‌شود ظن قاضی این پرونده به گناهکار بودن موری افزایش یابد.

موری 58 ساله مدعی است که بی‌گناه است، اما اگر جرم او در این پرونده به اثبات برسد، چهار سال حبس و لغو پروندهٔ پزشکی در انتظار اوست.

به گزارش آسوشیتدپرس، پزشکانی که پروندهٔ قتل احتمالی جکسون را در دست بررسی دارند، معتقدند موری دوز بالایی از داروهای مسکن را به این خوانندهٔ سرشناس خورانده که موجب فوت وی شده است. مایکل جکسون دو سال قبل بر اثر ایست قلبی در سن 50 سالگی درگذشت.

منبع: ایسنا

and the roads becomes my bride

4 کاربر زیر از SHeRvin سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید